اعزام حسابدار مخصوص زمان و نیاز شما

difference-between-an-accountant-and-a-bookkeeper-2برخی از مردم انجام کارهای حسابداری را کاری سهل و سبک میدانند. در حالی که با توجه به وجود مفاد قانونی بسیار از جمله قانون تجارت ، بیمه ، مالیات و … اوضاع شرکت در شرایطی امکان دارد بغرنج و طاقت فرسا شود. پس در این مواقع توصیه میشود جهت آسودگی و اطمینان خاطر و ضمانت کار از یک حسابدار با تجربه استفاده بفرمایید.

علاوه بر اینکه اعزام حسابدار متخصص بصورت پاره وقت با تجربه و پاره وقت موجب کاهش هزینه ها برای بسیاری از شرکتها و فروشگاهها میباشد، کلیه امور حسابداری شرکت یا فروشگاه شما توسط نرم افزارهای حسابداری و با نظارت مدیران ما انجام میشود تا خیال شما به لحاظ بایگانی اسناد و مکانیزه بودن و همچنین ضمانت کیفیتی آسوده باشد .
انواع حسابداران با تجربه ای که با توجه به حیطه کاری شرکت های شما برای موضوع اعزام مد نظر داریم:

حسابدار پاره وقت:
در اکثر موسسات تازه تاسیس به دلیل پایین بودن حجم گردش مالی و امور حسابداری نیاز به حسابدار پاره وقت احساس میشود. از طرفی باعث کاهش هزینه حقوق آن شرکت شده و از طرف دیگر پیگیری و تنظیم رویدادهای مالی انباشته نمیشوند و در طی دوره مالی ثبت و طبقه بندی میگردند.

حسابدار مستقل:
حسابدار مستقل به شخصی گفته می شود که انجام خدمات حسابداری و حسابرسی را در ازای دریافت حق الزحمه حرفه اصلی خود قرار داده

حسابدار رسمی:
این مورد پاسخگوی تمام نیازهای شماست و فارغ‌التحصیلان می‌توانند در کلیه موسسات و واحدهای تجاری، اعم از دولتی یا خصوصی به عنوان حسابدار و مشاور مالی در شاخه‌های بسیاری مشغول کار شوند.

حسابدارامور مالیاتی:
با توجه به افزایش سخت گیری های دولت بر اشخاص و شرکتها مبنی بر الزام ارائه انواع گزارشات مالی و مالیاتی، نیاز اشخاص به حسابدار امور مالیاتی افزایش یافته است. زیرا شرکتها علاوه بر تنظیم و ضبط رویدادهای مالی نیاز شدید به تهیه گزارشات مالیاتی دقیق و تحویل آن به اداره امور مالیاتی دارند.
ما کار حسابداری و مالی شما را با کیفیتی عالی و صرفه اقتصادی بالا برایتان انجام میدهیم و با اعزام حسابدار برحسب نیاز شما و نظارت مستقیم مدیران ارشد نوین ارقام شما را در مسیر پیشرفت همراهی میکنیم،کافیست با ما تماس بگیرید.

بازگشت به بالا
تماس با ما