مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی اشخاص و اصناف

موسسه نوین ارقام ماندگار تراز متشکل ازتیم متخصص، با سالها تجربه ارزنده و موثردر زمینه های امورمالی و مالیاتی و دریافت و تکمیل انواع گزارشات، طراحی سیستم های مالی و تامین نیروی ماهر و متخصص حسابداری در سطوح مختلف آمادگی خود را جهت همکاری و مساعدت در خصوص خدمات مشاوره مالی ذیل با کارفرمایان محترم اعلام می دارد.
بخشی از خدمات مشاوره مالی و مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی:
• مشاوره در خصوص كليه مسائل مالي و حسابداري شركت ها و موسسات
• تهیه لوایح پیگیری اعتراض مالیاتی و دفاعیه های مالیاتی و حضور در جلسات حل اختلاف سازمان مالیاتی
• مشاوره مالیاتی جهت جلوگیری از جرائم مالیاتی
• ارائه راهکارهای مالیاتی جهت بهره مندی از معافیت های مالیاتی

تخلف و اشتباه رایج صاحبان مشاغل و شرکت ها :
در موارد تخلف علاوه بر مالیات متعلق، مشمول جریمه غیر قابل بخشش، معادل پنجاه درصد مالیات متعلق خواهد شد. اعضای شرکت های تعاونی مسکن کارکنان موسسات دولتی و غیر دولتی باید هنگام عضو شدن در شرکت فاقد مسکن باشند و هر گاه خلاف موضوع ثابت شود، عضو مذکور نسبت به سهم خود از درآمد مشمول مالیات، از پرداخت مالیات معاف نخواهد بود.
برخورداری از معافیت های مالیاتی مشمول شرکت ها و تعاونی های مختلف خواهد شد که بهتر است قبل از ارائه دفاتر خود اطمینان حاصل نمایید که در صورت مشمول بودن بتوانید از این حق خود استفاده نمایید و با اطلاعات صحیح و قابل اعتماد در کسب وکار خود فعالیت کنند.

 موسسه ثبتی و مالیاتی نوین ارقام این اطمینان خاطر را به شما میدهد درخصوص مشاوره مالیاتی با در دست داشتن اطلاعات به روز و برخورداری از دانش و تجربه چند ساله، مطابق تمامی قوانین و موازین مالیاتی عمل کرده تا در کمترین زمان بهترین عملکرد را ارائه دهد.

راه های ارتباط با ما

جهت مشاوره رایگان ثبتی ، مالی و حسابداری همین حالا با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان : ۸۸۳۰۷۶۳۹ /۸۸۸۶۰۳۲۱ / ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

ایمیل : info@novinacc.com