مشاوره رایگان : ۸۸۳۰۷۶۳۹ /۸۸۸۶۰۳۲۱ / ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

حسابداری برای پیمانکاران مستقل

حسابداری برای پیمانکاران مستقل

به عنوان یک پیمانکار مستقل، مهم است که اطمینان حاصل کنید که منابعتان مناسب هستند. یکی از دلایل اصلی این است که

گزارش های مالیاتی خود را بسیار ساده تر کند و شما را سریعتر به کار بازگرداند. شما به عنوان یک پیمانکار مستقل، مسئولیت

پرداخت مالیات درآمد سه ماهه را می پردازید – اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید، می تواند یک روند دشوار باشد. دانستن اینکه چقدر شما پرداخت میکنید و وارد می شوید، کمک می کند که مالیات خود را به موقع و دقیق به دست آورید و میزان زمان صرف شده توسط حسابدار یا حسابرس خود را کاهش دهید. داشتن یک سیستم حسابداری در محل، باعث افزایش بهره وری و کمک به کسب و کار شما می شود. با پیگیری صورتحساب، رسید، سود خالص شما و سود ناخالص، و با نگه داشتن یک برگه تفکیک تمیز، می توانید بدون پرداختن به زمان زیاد از روز کار خود، پول خود را حفظ کنید.

زمینه فعالیت موضوع فعالیت موسسه نوین ارقام ماندگار تراز انجام کلیه خـدمات مالی و حسابداری، مشاوره مـالی، مشاوره بیمه و مشاوره مالیاتی از قبیل تحریر دفاتر قانونی،تشکیل پرونده کد اقتصادی،شرکت حسابداری ، موسسه حسابداری،گزارش فصلی و ارزش افزوده در حسابداری شرکتی،خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی تنظیم اظهارنامه مالیات عملکرد و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، صورت معاملات فصلی، تهیه لوایح و دفاعیه‌های مالیاتی و … می باشد.

برای کمک به دریافت سیستم حسابداری و راه اندازی خود، چندین ارائه دهندگان نرم افزار حسابداری حسابداری را که دوست داریم

با مشتریان خود استفاده کنیم، بررسی کنید:

سپیدار 

حسابداری برای پیمانکاران مستقل
حسابداری برای پیمانکاران مستقل

سپیدار  در حال حاضر برای حسابداری در دسترس است و اجازه می دهد تا شما صادرات صورت حساب های ماهانه خود را به

طور مستقیم به برنامه برای سهولت استفاده است. توابع مختلفی وجود دارد که می توانید براساس موارد خود برای ثبت ضبط شده مستقیما استفاده کنید و رابط کاربری آسان برای استفاده شما می تواند به شما کمک کند تا به راحتی بتوانید منابع های خود را به

طور کامل خودتان مدیریت کنید یا از یک دفتر حسابداری برون سپاری استفاده کنید. به علاوه، اگر شما از طریق سایت های خرید آنلاین مختلف پرداخت کنید، این شامل توانایی پیگیری هزینه ها و درآمد شما است.

بیشتر بخوانید:بازنشستگی متناسب با سابقه بیمه پردازی

نرم افزار حسابداری هلو

حسابداری برای پیمانکاران مستقل
حسابداری برای پیمانکاران مستقل

نگه داشتن همه رسید شما با هم می تواند بدون هیچ زحمتی. این برنامه به شما امکان می دهد عکس خود را با گوشی هوشمند خود بسازید، آن را به طور مستقیم با برنامه تلفن فهرست کنید و براساس پروژه، مشتری یا روش طبقه بندی دیگری که تعیین می کنید، سازماندهی کنید. اگر کسب و کار شما به ویژه هزینه های سنگین است، از جمله بسیاری از رسید در جریان، شما احتمالا خطر از دست دادن رسید و یا عدم رعایت هزینه های خود را. و آخرین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است که خود را در هر سه ماهه از طریق یک جعبه درآمد بررسی داشته باشید. می تواند به شما کمک کند درآمد خود را مدیریت کنید زیرا شما آنها را ایجاد می کنید – و همگام سازی مستقیم با آنلاین برای مدیریت داده های است.

قیاس

قیاس با ورود اطلاعات خودکار به طور مستقیم به گزارش گیری، از جمله 100s از معاملات از صورت حساب ها، صورتحساب ها، سفارشات فروش و فاکتورها، از کارت های بانکی و کارت اعتباری کمک می کند. بسیاری از پیمانکاران مستقل خود را با هزینه دستکاری شمارنده دست نگه می دارند – که زمان بیشتری را صرف پرداختن به آن می کند. به جای وارد کردن اطلاعات در روز خود، با استفاده از یک سیستم خودکار به شما کمک می کند اطلاعات را سریع و درست وارد کنید (خطای کاربر کمتر!).

بیلی

شروع تشویق حسابهای خود را به پرداخت های الکترونیکی – و سپس حساب های خود را پرداخت بدهی و حساب های بدهی

با Bill.com. شما شگفت زده می شوید که چگونه بسیاری از پرداخت های شما می توانند به پرداخت های ACH تغییر پیدا کنند – ما به مشتریانمان کمک می کنیم تا پرداخت های الکترونیک را برای فروشندگان به همان اندازه که امکان دارد، به منظور ساده سازی بازبینی لایحه، پرداخت و روند تایید، تغییر دهیم. این که آیا شما تنها کسی هستید که در حال بررسی صورتحسابها هستید یا در حال کار با یک شریک یا تیم کوچک هستید، Bill.com می تواند به طور خودکار تمام مراحل بازبینی را برای شما به طور خودکار کمک کند.

بیشتر بخوانید:بازنشستگی متناسب با سابقه بیمه پردازی

در قبال حسابداری شما در طول زمان، زمان، تلاش و پول زیادی صرفه جویی خواهید کرد. پیدا کردن و استفاده از برنامه هایی که نیازهای شما را برآورده می کنند، به شما کمک می کند که یک قراردادی مستقل و مستقل داشته باشید. و اگر به هر گونه کمک نیاز دارید، یک سرویس حسابداری آنلاین می تواند به شما کمک کند تا از کار کردن و اداره کردن کل دفتر حسابداری خود برای کمک به ادغام نرم افزار حسابداری یا خدمات حسابداری خاص کمک بگیرید.

تعجب اینکه چه خدمات حسابداری برای پیمانکاران مستقل در دسترس است؟ ببینید آیا خدمات حسابداری برای شما مناسب است یا خیر.

source

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

بازنشستگی متناسب با سابقه بیمه پردازی

10 کلید برای برنامه ریزی بهتر و پیش بینی مدیران اجرایی

سرمایه فکری و رویه های حسابداری مدیریت

خدمات مشاوره مالی حسابداری مالی

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس :


ایمیل: info@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *