مشاوره رایگان : ۸۸۳۰۷۶۳۹ /۸۸۸۶۰۳۲۱ / ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

راهنمای ثبت شرکت تبلیغاتی     

اگر می خواهید کسب و کارتان توسعه و نام برندتان مشهور شود و از طریق آن درآمدتان نیز افزایش یابد، باید به دنبال ثبت شرکت باشید. یکی از مواردی که باعث رسمی شدن فعالیت تجاری شما خواهد شد، ثبت شرکت تبلیغاتی است. این کار همچنین باعث همکاری و مراودت آسان با سایر شرکت ها و سازمان ها نیز می شود.

راهنمای ثبت شرکت تبلیغاتی
راهنمای ثبت شرکت تبلیغاتی

تعریف ثبت شرکت

در حقیقت به قراردادی که شرکت شما را به صورت رسمی به یک شرکت واقعی تبدیل می کند و همچنین در آن موضوع فعالیت، نوع روابط بین شرکا و نوع شرکت مشخص می شود ثبت شرکت گفته می شود.

هر گونه ثبت شرکتی می تواند مزایا و معایبی را به همراه داشته باشد. اما مزایا قطعاً بیشتر از معایب آن است. در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

مزایای ثبت شرکت تبلیغاتی

1.ثبت شرکت تبلیغاتی باعث بیشتر شدن اعتبار شرکت و همچنین اعتماد مشتریان و اشتیاق بیشتر برای استفاده کردن از محصولات و خدمات شما خواهد شد.

2.از فعالیت شما به صورت دولتی و قانونی حمایت خواهد شد.

3.می توانید از تسهیلات و وام بانکی چشم گیری استفاده کنید.

4.سابقه ای درخشان برای شما و شرکتتان ایجاد شده، و رفته رفته بیشتر خواهد شد.

5.با اجرای این ثبت،  قرارداد بین شرکا رسمی شده و باعث می شود روابط شما با آنها در زمان فعالیت، ورشکستگی و انحلال سازماندهی شود. همچنین باعث جلوگیری از اختلافات احتمالی نیز می شود.

مزایای ثبت شرکت تبلیغاتی
مزایای ثبت شرکت تبلیغاتی

معایب ثبت شرکت تبلیغاتی

1.بعد از ثبت شرکت تبلیغاتی باید مالیات اجباری پرداخت شود. ولی این را هم در نظر بگیرید که اگر بخواهید برای معاف شدن از مالیات شرکت خود را ثبت نکرده و مخفیانه به فعالیت تجاری ادامه دهید، فعالیت شما در این صورت کاملاً غیر قانونی  خواهد بود.

پس از گذشت زمان حتماً از این موضوع را متوجه خواهند شد. در این شرایط علاوه بر این که باید جریمه مالی هنگفتی بابت فرار از مالیت بپردازید، بلکه دیگر نمی توانید به آن فعالیت ادامه دهید.

این را تصور کنید که شما چندین سال برای کسب و کارتان زحمت کشیده باشید، ولی به دلیل ندادن مالیاتی که می توانست در صورت خوش حسابی تان تخفیف هم داشته باشد، کلاً از بین برود و زحمت های چند ساله تان به باد برود.

2.بعد از گذشت 3 ماه پس از فعالیت باید آدرسی دقیق از محل کارتان گذارش دهید. اما در این 3 ماه می توانید آدرس محل خانه تان را اعلام کنید. اما بعد از این 3 ماه حتماً باید آدرسی دقیق از مکانی ثابت برای فعالیتتان به عنوان شرکت داشته باشید.

3.پس از ثبت شرکت باید حتماً بیمه و حقوق کارمندانتان را پرداخت کنید، که این کار طبق قانون انجام خواهد شد.

چگونه شرکتمان را ثبت کنیم؟
چگونه شرکتمان را ثبت کنیم؟

چگونه شرکتمان را ثبت کنیم؟

ثبت شرکت 7 گام اساسی دارد که باید مرحله به مرحله آن را انجام داد:1 .نوع شرکت خود را انتخاب کنید. 2.نام شرکت خود را انتخاب کنید. 3.موضوع فعالیت شرکت را مشخص کنید.

4.ثبت نام آنلاین در سامانه شرکت (پس از تأیید نام شرکت، بر اساس مرحله بعد رسید پیش نویس ثبتی را با انتخاب و درج مشخصات اسناد شرکت در سایت، دریافت خواهید کرد.)

5.اوراق شرکت را تنظیم کنید (در این مرحله باید سندهای اصلی شرکتتان را که شامل شرکت نامه، اظهارنامه و اساسنامه است را تهیه و تنظیم کنید.)

6.ارسال کردن مدارک برای ثبت شرکت تبلیغاتی به اداره ثبت (پس از تنظیم مدارک ثبتی و دریافت کردن رسید پیش نویس ثبت نام از طرف سامانه، مدارکی که ارائه کرده اید از طریق پاکت نامه های مخصوص به اداره پستی شرکت فرستاده می شود)

7.مدارک ارسالی به اداره ثبت شرکت باید توسط آن تأیید شود. 8.در آخرین مرحله در صورت کامل و بی نقص بودن مدارک آگهی ثبت را دریافت می کنید که باید اول هزینهٔ ثبت نام را به اداره پست پرداخت و آن را دریافت کنید.

چرا امور ثبتی با نوین ارقام؟
چرا امور ثبتی با نوین ارقام؟

چرا امور ثبتی با نوین ارقام؟

1.به ثمر رساندن چندین پروژه موفق با سابقه فعالیت چندین ساله.

2.بهره گیری از افراد با تجربه

3.با دریافت کمترین سود بهترین کار را برای شما در زمانی کوتاه ارائه خواهیم داد.

  1. ما در نوین ارقام به کسب وکار شما بیش از هر چیز دیگری اهمیت می دهیم و پیشرفت شما در کسب وکارتان، مهم ترین دستاورد برای ما می باشد.

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

ثبت شرکت ساخت و ساز

  مهندسان و پیمانکاران ساختمانی برای این که بتوانند به عقد قرار داد بپردازند و در پروژه های ساختمانی شرکت نمایند

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *