مشاوره رایگان : ۸۸۳۰۷۶۳۹ /۸۸۸۶۰۳۲۱ / ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

مبانی مدیریت پول و سرمایه(2)

مبانی مدیریت پول و سرمایه(2)

اگر شما در حال کسب و کار خدمات، یکی از محبوب ترین راه مردم هنوز هم برای خدمات پرداخت می شود با چک. شما باید اقدامات احتیاطی چندانی انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که نگه داشتن یک چکمه لاستیکی، مخصوصا هنگام برخورد با مشتریان جدید. برای دیدن شناسه عکس و شماره مجوز راننده مشتری در چک کنید. اگر مبلغ چک بیش از چند صد دلار باشد، از خریدار بخواهید تا چک را تأیید کند یا با پیش نویس پیش پرداخت بپردازد، به خصوص اگر مشتری برای کسب و کار شما جدید است. همچنین عادت به چک کردن تاریخها و ارزش دلار برای اطمینان از اینکه آنها درست هستند. من چند بار با تاریخ های اشتباه و مقادیر دلاری دستگیر شده ام و ممکن است وقت گیر باشد زیرا برای خطایی ساده باید چک جدیدی بگیرم.

زمینه فعالیت موضوع فعالیت موسسه نوین ارقام ماندگار تراز انجام کلیه خـدمات مالی و حسابداری، مشاوره مـالی، مشاوره بیمه و مشاوره مالیاتی از قبیل تحریر دفاتر قانونی،تشکیل پرونده کد اقتصادی،شرکت حسابداری ، موسسه ابداری،گزارش فصلی و ارزش افزوده در حسابداری شرکتی،خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی تنظیم اظهارنامه مالیات عملکرد و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، صورت معاملات فصلی، تهیه لوایح و دفاعیه‌های مالیاتی و … می باشد.

کارت های اعتباری گزینه دیگری هستند، اما برای پذیرش آنها، شما باید یک ترمینال کارت اعتباری خریداری یا اجاره کنید. اکثر بانک ها و اتحادیه های اعتباری خدمات و خدمات کارت های اعتباری را ارائه می دهند. تجهیزات پردازش حدود 40 دلار در هر ماه برای یک ترمینال متصل به یک خط تلفن معمولی و حدود 100 دلار در هر ماه برای یک ترمینال سلولی، به همراه هزینه خط تلفن یا سرویس تلفن همراه، تنظیم می شود. همچنین هزینه معامله ای که توسط بانک پرداخت می شود و پرداخت شما هر بار که یک معامله کارت نقدی وجود دارد، که از 10 سنت به 50 سنت در هر معامله بر اساس متغیرهایی مانند ارزش دلار و فرکانس استفاده استفاده می شود، وجود دارد.

افتتاح حساب Merchant حساب کارت اعتباری

مبانی مدیریت پول و سرمایه(2)
مبانی مدیریت پول و سرمایه(2)

بسیاری از مصرف کنندگان پول کاغذی را به نفع پلاستیک برای خرید کالاها و خدمات به جای گذاشتند. در واقع، دادن به مشتریان خود گزینه پرداخت برای خرید با یک کارت اعتباری، اغلب برای موفقیت ضروری است. این به خصوص اگر شما قصد دارید در اینترنت کار کنید، زیرا کارت های اعتباری و پول نقد الکترونیکی برای تکمیل تقریبا تمام فروش های وب و معاملات مالی استفاده می شود. برای ارائه گزینه های پرداخت کارت اعتباری مشتری، باید یک حساب بازرگان کارت اعتباری باز کنید. با مراجعه به بانک یا اتحادیه اعتباری خود و یا با تماس با یک کارگزار حساب بازرگان مانند First American Card Service، Cardservice International یا Merchant Account Express، از طریق باز کردن یک حساب، از حساب خود شروع کنید. ارائه اعتبار شما صحیح است، شما به چند موانع برمیخورید. اگر اعتبار شما ضعیف باشد، ممکن است دچار مشکلی در باز کردن یک حساب بازرگان شده اید و یا باید یک وجه امنیتی قابل توجهی را ارائه دهید. اگر هنوز نتوانسته اید، بهترین گزینه بعدی باز کردن یک حساب کاربری با یک ارائه کننده خدمات پرداخت آنلاین است که در بخش بعدی بحث شده است.

بیشتر بخوانید:تهیه صورت های مالی در حسابداری

مزایای باز کردن یک حساب تجاری تجاری کارت اعتباری که شما را قادر می سازد تا کارت های اعتباری را دریافت کنید بسیار زیاد است. در واقع، مطالعات ثابت کرده اند که بازرگانانی که کارت های اعتباری را می پذیرند می توانند فروش را تا 50 درصد افزایش دهند. به ذکر است که شما می توانید پرداخت کارت اعتباری آنلاین، بیش از تلفن، پست و شخص، و همچنین به فروش خدمات به صورت قسط با اخذ مجوز برای اخذ کارت اعتباری مشتری خود را به صورت ماهیانه و یا هر توافقنامه قبول. البته تمام این مزایا به هزینه می رسد، به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که شما باید پرداخت هزینه درخواست، هزینه نصب، خرید و یا اجاره تجهیزات و نرم افزار پردازش، پرداخت هزینه های اداری و بیانیه، پردازش و هزینه های معامله پرداخت از 2 تا 8 درصد در کل حجم فروش. یک بار دیگر، این هزینه ها باید به عنوان هزینه انجام کسب و کار مشاهده شود.

خدمات پرداخت آنلاین

خدمات پرداخت آنلاین به افراد و شرکت ها اجازه می دهد ارز الکترونیکی را از طریق اینترنت مبادله کنند. این خدمات با مصرف کنندگان و بازرگانان بسیار محبوب هستند. PayPal یکی از محبوب ترین خدمات پرداخت آنلاین آنلاین با بیش از 40 میلیون عضو در 45 کشور است که خدمات حسابداری شخصی و تجاری را ارائه می دهد. هر دو نوع حسابها اجازه می دهند که صندوق ها به صورت الکترونیکی در میان اعضا منتقل شوند، اما فقط حساب تجاری اجازه می دهد تا بازرگانان برای قبول پرداخت کارت اعتباری برای کالاها و خدمات. مزایای استفاده از خدمات پرداخت آنلاین این است که آنها سریع، آسان و ارزان می شوند بدون در نظر گرفتن اعتبار اعتباری یا حجم فروش پیش بینی شده شما می توانید از هر مشتری با یک حساب ایمیل دریافت کنید. شما می توانید این وجوه را به طور مستقیم به حساب خود منتقل کنید، چک را صادر کنید و ارسال کنید، یا پول خود را در حساب خود نگه دارید تا از استفاده از کارت بدهی خود استفاده کنید. تنها معضل واقعی این است که اکثر خدمات مشتریان خود را به وب سایت خود هدایت می کنند تا تراکنش را تکمیل کنند. این می تواند افرادی را که در برخی موارد خرید را رها می کنند اشتباه بگیرند. با این وجود، مزایای استفاده از خدمات پرداخت آنلاین به مراتب بیش از معایبی است.

بیشتر بخوانید:خدمات مشاوره مالی حسابداری مالی

هر صاحب کسب و کار کوچک همچنین نیاز به ایجاد یک سیاست پرداخت شرایط پرداخت. اگر چه شما مطمئنا می خواهید به نحوی که پرداخت می کنید استاندارد شود، در عین حال شما باید به اندازه کافی انعطاف پذیر باشید تا نیازهای مشتریان را به صورت فردی برآورده کنید. تنظیم شرایط پرداخت، سپرده ها، پرداخت های پیشرفت و گسترش اعتبار را شامل می شود. مهم است که قبل از ارائه خدمات یا ارائه محصول، مشتریان واجد شرایط واضح و واضح نوشته شوند. شرایط پرداخت شما باید بر اساس فرم های برآورد شده شما، شامل قراردادهای رسمی و دستور کار باشد و براساس صورتحساب نهایی و صورتهای حساب ماهانه چاپ شود.

تامین سپرده ها

مبانی مدیریت پول و سرمایه(2)
مبانی مدیریت پول و سرمایه(2)

اگر شما یک کسب و کار خدماتی را اجرا می کنید، قبل از ارائه خدمات باید از مشتریان برای سپرده درخواست کنید، مخصوصا اگر این کار همچنین شامل فروش محصولی باشد که باید قبل از آن پرداخت شود. در این مورد، سپرده باید حداقل مقدار مواد باشد. در صورتی که فقط نیروی کار را تامین می کنید، قبل از ارائه هر گونه خدمات، حداقل یک سوم تا نصف ارزش کل قرارداد را سپرده کنید. فرم سفارش شما یا قرارداد باید اطلاعات سپرده را به وضوح بیان کند. اطلاعات مربوط به سفارشات یا قراردادهای لغو شده و سیاست بازپرداخت شما نیز باید بر روی فرمهای شما باشد. تضمین سپرده بهترین راه برای اطمینان از این است که حداقل هزینه های اساسی از جیب شما باید در صورتی که مشتری شغل یا قرارداد را لغو کند.

source

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

آنچه باید در مورد بیمه بیکاری بدانید

حسابداری هزینه ها چیست؟

تفاوت حسابداری مالی و حسابداری مدیریتی

مدیریت سرمایه گذاری اولیه

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس :


ایمیل: info@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *