مشاوره رایگان : ۸۸۳۰۷۶۳۹ /۸۸۸۶۰۳۲۱ / ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

بهترین کارشناس برای امور اعتباری شما

بهترین کارشناس برای امور اعتباری شما

برای کسانی که نیاز به خدمات تعمیر اعتباری دارند، بهتر است بدانید که آیا استخدام یک متخصص در بهترین شرایط شماست و تعیین اینکه کدام متخصصان برای شما مناسب هستند. و اگر شما علاقه مند به تبدیل شدن به یک متخصص تعمیر اعتبار هستید، مهم است که این کار را درک کنید تا بتوانید خود و مشتریان خود را برای موفقیت تنظیم کنید.

  1. زمینه فعالیت موضوع فعالیت موسسه نوین ارقام ماندگار تراز انجام کلیه خـدمات مالی و حسابداری، مشاوره مـالی، مشاوره بیمه و مشاوره مالیاتی از قبیل تحریر دفاتر قانونی،تشکیل پرونده کد اقتصادی،شرکت حسابداری ، موسسه ابداری،گزارش فصلی و ارزش افزوده در حسابداری شرکتی،خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی تنظیم اظهارنامه مالیات عملکرد و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، صورت معاملات فصلی، تهیه لوایح و دفاعیه‌های مالیاتی و … می باشد.
بهترین کارشناس برای امور اعتباری شما
بهترین کارشناس برای امور اعتباری شما

گواهینامه متخصص خدمات اعتباری

هیچ نیازی خاص یا مجوز مورد نیاز برای متخصصان تعمیر اعتبار وجود ندارد. این می تواند دشوار باشد که به چه کسی مشروعیت بخشیدن به کار بر روی اعتبار خود را داشته باشد و چه کسی باید از آن دور بماند. قانون فعلی شرکتهای تعمیر اعتباری طراحی شده است تا از مصرفکنندگان جلوگیری شود که توسط متخصصان تعمیر نادرست اعتبار مورد استفاده قرار گیرد. این قانون آنچه که متخصصان تعمیر اعتباری می توانند انجام دهند و نمی توانند انجام دهند، مشخص نیست، اما چه کسی نمی تواند و نمی تواند خدمات تعمیر اعتباری را انجام دهد.

بیشتر بخوانید:سکوت دولت در برابر تقابل بانک‌ها و سازمان امور مالیاتی

در حالی که هیچ قانونی یا حاکمیتی برای متخصصان تعمیر اعتبار وجود ندارد، سازمان های حرفه ای وجود دارند که گواهینامه ها را آموزش می دهند و می توانند از متخصصان تعمیر اعتبار غیر واجد شرایط کمک بگیرند. به دنبال یک متخصص تعمیر اعتباری باشید که توسط یک سازمان غیر انتفاعی مانند انجمن اعتبار مشاوران یا انجمن مشاوره مالی و برنامه ریزی آموزشی گواهی شده است، نه یک شرکت نرم افزاری تعمیر اعتباری.

هیچ الزامات تحصیلی وجود ندارد، اما درجه یا تجربه در امور مالی و یا زمینه مرتبط می تواند سودمند باشد.

چه دانش باید یک متخصص تعمیر اعتباری داشته باشد؟
یک متخصص تعمیر اعتبار باید در قوانین مربوط به اعتبار و تعمیر اعتبار شناخته شود. این شامل قانون اعتباری سازمانی، قانون نمایش گزارش اعتبار منصفانه، قانون بازپرداخت بدهی منصفانه، و قانون معاملات واقعی و دقیق اعتباری است. آنها همچنین باید آژانس های دولتی درگیر در حقوق مصرف کننده را در نظر بگیرند – کمیسیون تجارت فدرال و اداره حفاظت از مصرف کننده مصرف کننده. متخصصان تعمیر اعتبار باید از قوانین اصلاح اعتبارات دولت خود و الزامات اوراق قرضه برای سازمان های تعمیر اعتبار و جمع آوری بدهی آگاه باشند.

متخصصان مستقل در مقابل کارگران تعمیر اعتبار

برخی از متخصصان تعمیر اعتبار ممکن است با شرکت تعمیر اعتبار یا یک کسب و کار بازاریابی چند سطحی کار کنند. در صورتی که این مورد باشد، مهم این است که علاوه بر متخصص فردی که در حال کار با آن هستید، سازمان را اداره کنید. در مورد کسانی که با کسب و کارهای بازاریابی چند سطح کار می کنند، آگاه باشید که فردی که شما را امضا می کند ممکن است کسی که در اعتبار شما کار نمی کند باشد. علاوه بر این، با تعمیر اعتباری ، شما ممکن است برای پیوستن به کسب و کار و استخدام دیگران استخدام شوید.

قانون متخصصین تعمیر اعتبار
متخصص تعمیر اعتبار ممکن است به قانون سازمان گزارش دهی اعتباری – قانونی که شرکت های اعتباری را از استفاده از مصرف کنندگان جلوگیری کند.

یک متخصص تعمیر اعتبار باید پس از انجام خدمات برای شما، از شما بپردازد. آنها نباید نتایج خاصی را تضمین کنند و یا قول داده اند که اطلاعات از گزارش اعتبار شما حذف شود. متخصصان تعمیر اعتباری طبق قانون نیاز به ارائه یک قرارداد کتبی قبل از انجام هر گونه خدمات از طرف شما دارند.

آنها باید اطمینان حاصل کنند که از حقوق خود برای اطلاع دادن به اطلاعات خود به صورت رایگان آگاه هستند. متخصص تعمیر اعتباری باید یک دوره انتظار سه روزه که در آن شما مجاز به لغو قرارداد خود هستید، به شما بدهید. آنها همچنین نباید از شما بخواهند که از حقوق خود اجتناب کنند.

چه کارشناسان تعمیر اعتبار انجام می دهند

بهترین کارشناس برای امور اعتباری شما
بهترین کارشناس برای امور اعتباری شما

متخصصان تعمیر اعتباری بررسی کامل گزارش اعتباری خود را از هر سه دفتر اعتباری. آنها ممکن است از شما بخواهند که گزارش اعتباری خود را وارد کنید یا از نرم افزار استفاده کنید تا اطلاعات گزارش اعتباری خود را بکشید. متخصص حسابداری شناخته شده میتواند گزارش اعتباری خود را به دنبال اطلاعاتی که براساس قانون گزارش حسابرسی اعتباری Fair متخصصان معتبر به شما توصیه نمی کنند که همه چیز را از گزارش اعتبار خود منحرف کنید و فقط ببینید چه اتفاقی افتاده و چه اتفاقی می افتد.

متخصصان تعمیر اعتباری در آماده سازی نامه های مناسب به دفاتر اعتباری و دفاتر جمع آوری بدهی ها کمک می کنند. این نامه ها باید به اطلاعات اعتباری شما اختصاص یابد، نه نامه های اختلاف پرده ای که ممکن است توسط ادارات اعتباری نادیده گرفته شود. آنها ممکن است نامه های خود را از طرف شما ایمیل کنند یا نامه هایی برای شما ارسال کنند.

متخصصان تعمیر حرفه ای اعتباری می توانند گزینه های مختلفی را برای رسیدگی به موارد منفی در گزارش اعتباری خود ارائه دهند، به شما مزایا و معایب هر یک را بدهند و به شما در تصمیم گیری بر روی بهترین راه برای ادامه بر اساس شرایط شما و اعتبارات بلند مدت و بلند مدت اهداف مالی. این گزینه ها ممکن است شامل اختلاف، پرداخت، مذاکره برداشتن، حل و فصل یا انتظار زمان محدود بودن گزارش اعتبار باشد.

امنیت اطلاعات و حریم خصوصی
اطلاعاتی که یک متخصص تعمیر اعتبار از شما جمع آوری می کند می تواند برای سرقت هویت شما، اگر آن را به دست اشتباه می رود، استفاده می شود. حفظ حریم خصوصی برای نگهداری CR بسیار مهم است.

 

source

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

آنچه باید در مورد بیمه بیکاری بدانید

نظریه محدودیت ،سیستم حسابداری عملکرد

نرم افزار حسابداری NetSuite ERP

خدمات مشاوره مالی حسابداری مالی

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس :


ایمیل: info@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *