مشاوره رایگان : ۸۸۳۰۷۶۳۹ /۸۸۸۶۰۳۲۱ / ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

راهنمای نهایی برای امور مالیاتی شما

راهنمای نهایی برای امور مالیاتی شما

اگر شما با یک چک برگشت منظم کار کرده باشید، تقریبا قطعا قبلا پرداخت مالیات می کنید! مالیات هایی که به درآمد خود بدهی از چک های پرداختی شما پرداخت می شود و به دولت های فدرال و ایالت پرداخت می شود.

زمینه فعالیت موضوع فعالیت موسسه نوین ارقام ماندگار تراز انجام کلیه خـدمات مالی و حسابداری، مشاوره مـالی، مشاوره بیمه و مشاوره مالیاتی از قبیل تحریر دفاتر قانونی،تشکیل پرونده کد اقتصادی،شرکت حسابداری ، موسسه ابداری،گزارش فصلی و ارزش افزوده در حسابداری شرکتی،خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی تنظیم اظهارنامه مالیات عملکرد و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، صورت معاملات فصلی، تهیه لوایح و دفاعیه‌های مالیاتی و … می باشد.
چرا شما نیاز به بازپرداخت مالیات دارید
برای شروع، تعویض حقوق و دستمزد شما معمولا دقیقا درست نیست: تصمیماتی که می گیرید هنگام تنظیم حقوق و دستمزد شما در ابتدای اشتغال خود، می توانید مالیات خود را کم یا زیاد کنید.
علاوه بر این، ممکن است بتوانید مالیات هایی را که بدهی هایتان را کاهش می دهید، کاهش دهید و در نتیجه از مالیات هایی که قبلا پرداخت کرده اید، بازپرداخت می شود، با قبول کسر ها یا اعتباراتی که در کد مالیاتی وجود دارد، بازپرداخت می شود. در سمت flip، ممکن است درآمد بیشتری در چک کردن حقوق شما وجود نداشته باشد که از نظر قانونی شما برای گزارش گزارش شده است و ممکن است در مالیات بیشتر باشد.
نتیجه این همه این است که شما مجبورید هر سال یک بار مالیات را وارد کنید. از طریق این روند، تعیین می شود که آیا شما مالیات اضافی را فراتر از آنچه که قبلا به دولت های فدرال و ایالت پرداخت کرده اید، پرداخت می کنید یا اگر بخواهید از مالیات هایی که قبلا پرداخت کرده اید، بازپرداخت شود.

اعلام مالیات شما برای سال مالیاتی در تاریخ 15 آوریل سال آینده یا نزدیک آن است. به عنوان مثال، اعلامیه مالیاتی شما برای سال 2017 به تاریخ 17 آوریل 2018 خواهد بود.

چگونه یک پرونده مالیاتی بفرستیم

راهنمای نهایی برای امور مالیاتی شما
راهنمای نهایی برای امور مالیاتی شما

سه روش اصلی برای پرداخت مالیات شما وجود دارد.

مالیات خود را به صورت دستی پر کنید، با پر کردن یک فرم به نام 1040، با توجه به دستورالعمل های ارائه شده توسط IRS؛ و آن را به IRS ارسال کنید، همراه با هر پرداختی که شما مدیون هستید.
از یک برنامه نرم افزاری یا وب سایت یک سرویس مانند TurboTax یا H & R Block استفاده کنید. این سرویس شما را از طریق مجموعه ای از سوالات در مورد درآمد شما و کسر احتمالی پیاده می کند، 1040 خود را پر کنید و (در صورت انتخاب) فایل آن را به صورت الکترونیکی برای شما ارسال کنید.
دریافت کمک حرفه ای از حسابدار یا تهیه کننده مالیاتی، که با شما کار خواهد کرد تا به حداکثر رساندن بازپرداخت خود و پر کردن فرم مالیات خود را از طرف شما.
اولین گزینه رایگان است. اگر با گزینه دوم بروید، احتمالا باید یک هزینه بپردازید، اگر چه برخی از برنامه ها در حال حاضر ارائه نرم افزار رایگان را در صورت بازگشت شما به اندازه کافی ساده هستند. سومین گزینه حرفه ای کمک خواهد کرد تقریبا به طور قطع شما را به هزینه پول.

چگونه مالیات شما تعیین می شود

قدر شما باید مالیات را پرداخت کنید در درجه اول با درآمد کل شما تعیین می شود. دولت فدرال از یک نظام مالیاتی پیشرو استفاده می کند، به این معنی که بیشتر پول شما را افزایش می دهد، نرخ مالیات موثر شما بیشتر است. این نرخ ها بر اساس مقررات مالیاتی تعیین می شود؛ برای مثال، اگر شما بین 91،900 دلار و 191،650 دلار درآمد داشته باشید، در 28 درصد مالیات قرار گرفته اید. با این حال، تنها بخشی از درآمد شما بالاتر از 91،900 دلار خواهد بود که در آن نرخ 28 درصد است. بنابراین، بر خلاف باور عمومی، افزایش صعودی که شما را به یک تراز مالیات بالاتر می برد، به این معنی نیست که شما پول کمتری برای آوردن خانه می دهید!

راهنمای نهایی برای امور مالیاتی شما
راهنمای نهایی برای امور مالیاتی شما

اگر شما یک کار معمولی دارید، کارفرمای شما یک فرم به نام W-2 را به شما می دهد؛ این شامل اطلاعاتی در مورد چقدر آنها به شما پرداخت شده است و چقدر از مالیات قبلا کسر شده است. این اطلاعات پس از آن به صورت مالیاتی شما منتقل می شود و روش اصلی برای تعیین اینکه شما چقدر بدهی یا بدهی های مالیاتی دارید. افراد مشغول به کار و پیمانکاران از فرم های مشابه به نام 1099 استفاده می کنند و فرم های دیگر ممکن است به شما از بانک ها و شرکت های سرمایه گذاری که درآمد شما را جمع آورده اند صادر شود. اطلاعات درآمد در اینجا به 1040 شما منتقل شده است.

با این حال، مقدار درآمد شما که در واقع مالیات می تواند با آنچه که به عنوان کسر شناخته می شود کاهش می یابد. به عنوان مثال، اگر شما در سال 2017 مبلغ 2000 دلاری برای خیریه و غیر انتفاعی اعطا کردید، می توانید وقتی که مالیات های خود را بهار بهار 2018 می اندازید، کسر کنید. (توجه کنید که این بدان معنا نیست که کل مبلغ مالیات شما 2000 دلار کاهش می یابد که مقدار درآمد مورد استفاده برای تعیین لایحه مالیات خود را با این مقدار کاهش می یابد، که به نوبه خود، میزان مالیات موثر خود را با برخی از مقادیر کاهش می دهد.) مالیات دهندگان می توانند این کسر ها را انتخاب کنند، اما یک کسر استاندارد وجود دارد که برای بسیاری filers، خواهد شد که بالاتر از کل کسر آنها مشخص شده است.

یک برنامه مالیاتی یا تهیه کننده میتواند این تصمیم را آسان کند.

دریافت این بازپرداخت (یا پرداخت آن لایحه)
پس از وارد شدن به تمام اطلاعات مربوط به درآمد، کسرها و اعتبارات خود، می توانید تعادل را تعیین کنید – آیا شما پول را می پردازید یا اگر بخواهید بازپرداخت بدهی داشته باشید. اگر پولی را بدهی، احتمالا این پول را به اداره های دولتی مناسب (IRS و / یا اداره درآمد دولت خود) همراه با بازپرداخت مالیات ارسال می کنید. اگر آن بیش از شما می توانید همه در یک بار پرداخت، شما قادر خواهید بود برای تنظیم یک طرح پرداخت. اگر بخواهید مبلغ بازپرداخت بدهی داشته باشید، چند گزینه ای برای دریافت پرداخت (های) شما، از جمله چک چک ارسال یا ارسال مستقیم به حساب بانکی.

فراموش نکنید که یک کپی از اسناد مالیاتی خود را برای اسناد خود ذخیره کنید – این کار مفید خواهد بود وقتی که شما در سال های آینده مالیات خود را انجام می دهید و اگر IRS دارای سوالات و تصمیم به حسابرسی شما باشد، واقعا مفید خواهد بود.

source

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

حقوق و دستمزد مالياتي تا چه حدي بايد پرداخت شود؟

حسابداری هزینه ها چیست؟

تفاوت حسابداری مالی و حسابداری مدیریتی

مدیریت سرمایه گذاری اولیه

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس :


ایمیل: info@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *