مشاوره رایگان : ۸۸۳۰۷۶۳۹ /۸۸۸۶۰۳۲۱ / ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

تیام: بخواهم بمانم باید بعضی چیزها تغییر کند

مهاجم سنگالی استقلال رسما اعلام کرد که از بعضی از افراد در باشگاه ناراحت بوده است.

مامه تیام که از زمان حضور در استقلال رابطه خوبی با هواداران استقلال داشته، امروز در پستی اینستاگرامی پرده از دلخوری اش از بعضی مدیران باشگاه برداشت.
تیام در این باره نوشت: مخاطب این پست تمامی هواداران عزیز و همیشگی استقلال می باشند. توسط این پست می خواهم از همه شما بابت حمایت ها، پشتیبانی ها و همراهیتان که سبب شکوفاتر شدن استعداد من در کنار مربی های عزیز و بازیکنان خوب استقلال شد تشکر کنم. با توجه به اینکه مصاحبه ای در مورد صحبت هایی که با من شده انجام شده است، لازم دانستم پاره ای از مسائل را برای شما توضیح بدهم تا این مساله را که مشکل من در استقلال فقط مسائل مالی است را برطرف کنم.

او ادامه داد: من به عنوان یک بازیکن حرفه ای که استقلال و هوادارانش را از صمیم قبل دوست دارم و بودن کنار مربی و بازیکنان بزرگ استقلال برای من اتفاق بی نظیری بود. امیدوارم که شرایطی مهیا شود که بتوانم باز هم کنارتون باشم و باهم ستاره سوم را بدست بیاریم؛ اما یک سری مسائل و شرایط هم در قبال من بایستی تغییر کند. از مسئولین محترم باشگاه درخواست دارم که باید سعی کنند شرایط روانی حاکم بر محیط باشگاه روند صعودی داشته باشد، چون این بسیار مهم هست که بازیکن در شرایط روانی مطلوبی وارد میدان شود که این موضوع برای من در بازی آخر علنا وجود نداشت.

او در پایان پرده از رازی مهم در مورد بازی برگشت برابر ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برداشت: چند تن از دوستان، قبل از بازی مهم ذوب آهن در هتل به من گفتند به علت مالیاتی که من پرداخت کرده بودم ولی باشگاه نداده بوده؛ نمیتوانم کشور را ترک کنم، اینکار اصلا حرفه ای نیست و اگر حضور و حمایت یکی از هم تیمی های عزیزم در آن بازی نبود من به هیچ عنوان شرایط روحی گلزنی را پیدا نمیکردم و دیگر اینکه در مورد نحوه پرداخت حقوق من همیشه تاخیر وجود داشته و چیزی که همیشه به من گفتند این بوده که: فردا، پس فردا، انشالله،…من فکر میکنم این برخوردها حرفه ای نیست. همیشه سعی کردم که تمامی حرفهایم را شخصا با شما در میان بگذارم و دیگر دلیلی نمیبینم که مطالبی تحت عنوان مصاحبه با من بدون اطلاع من پخش شود. امیدوارم که شرایطی فراهم شود که بتوانم کنار شما عزیزان لحظات خوب و پرباری را تجربه کنم .

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *