مشاوره رایگان: ۸۸۳۱۴۵۳۲/ ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

انتقاد شدید ترامپ از دمکرات ها: برنامه مالیاتی را به نتیجه می رسانیم

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز (پنجشنبه) انتشار توییت هایش را از سرگرفت و همچون گذشته از دمکرات ها انتقاد و بر به نتیجه رساندن برنامه مالیاتی خود تاکید کرد.
به گزارش ایرنا، وی در حساب کاربری توییتر خود نوشت: چرا دمکرات ها با کاهش مالیات گسترده برای طبقه متوسط و شغل های تجاری مبارزه می کنند؟
رئیس جمهور آمریکا که همچون گذشته لحنی انتقاد آمیز علیه دمکرات ها در پیش گرفته بود، ادامه داد: دلیل آن روشن است. آنها عدم حضور در هنگام رای گیری ( آبستراکسیون) و تاخیر را می خواهند.
در حالی که نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که 60 درصد از آمریکایی بر این باورند که طرح مالیاتی «دونالد ترامپ» به نفع ثروتمندان خواهد بود، ترامپ در دفاع از برنامه مالیاتی خود در توییتی دیگر، تاکید کرد: فردا در مجلس رای بالایی را شاهد خواهیم بود. کاهش مالیات در حال حصول است.
مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا نیز طرح مالیاتی جمهوریخواهان را ‘ عظیم ترین برنامه مالیاتی تاریخ آمریکا’ خواند و تاکید کرده است: این طرح جدید تا پایان سال جاری نهایی می شود.
پنس ادامه داد: با اتکا بر رهبری ترامپ و نیز حمایت های عمومی، طرح اصلاح مالیاتی جمهوریخواهان را در سال جاری نهایی خواهیم کرد.
همچنین کاخ سفید دراین باره گفته که طرح جمهوری خواهان مبنی بر کاهش نرخ مالیات بر درآمد شرکت از 35 درصد به 20 درصد به ایجاد شغل و افزایش دستمزد کارگران منجر خواهد شد.

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

      ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت خصوصی

راه اندازی شرکت خصوصی یک سرمایه گذاری هیجان انگیز است. که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. ثبت شرکت

ادامه مطلب »

ثبت شرکت مدلینگ

ثبت شرکت مدلینگ یکی از مواردی است که برای ورود به دنیای مدلینگ بسیار مهم است. ثبت شرکت مدلینگ به معنای

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *