مشاوره رایگان : ۸۸۳۰۷۶۳۹ /۸۸۸۶۰۳۲۱ / ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

قوانین سختگیرانه برای مبارزه با پولشویی ارز دیجیتال

دولت‌های عضو اتحادیه اروپا و قانون‌گذاران آن در مورد قوانین سختگیرانه‌تری برای جلوگیری از پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم در پلت‌فرم‌های تبادلات بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال توافق کردند.
در همین حال وزیر مالی فرانسه، برونو لومایر، نیز طی اظهار نظری گفت: فرانسه پیشنهاد خواهد داد که گروه اقتصادهای بزرگ جی‌۲۰، تنظیم مقررات ارز مجازی بیت‌کوین را در سال آینده میلادی مورد بحث قرار دهند.
لومایر به شبکه خبری فرانسوی ال‌سی‌آی گفت: من به رئیس آینده جی‌۲۰، آرژانتین، پیشنهاد خواهم داد که در نشست ماه آوریل جی‌۲۰، همگی بحثی در مورد مسأله بیت‌کوین داشته باشیم.
او ادامه داد: ما شاهد ریسک بالایی در این زمینه هستیم. ما نیازمند این هستیم که این مورد را تحت بررسی و سنجش قرار دهیم و با سایر اعضای جی‌۲۰ در مورد این‌که چگونه مقرراتی برای بیت‌کوین تنظیم کنیم به نتیجه برسیم.
قیمت بیت‌کوین از آغاز امسال بیش از ۱۷۰۰ درصد رشد کرده است و این مساله، نگرانی‌هایی را به وجود آورده است مبنی بر اینکه بازار آن حبابی است که در نهایت خواهد ترکید و آسیب‌های زیادی بر جای خواهد گذاشت.
دولت‌های عضو اتحادیه اروپا و قانون‌گذاران آن روز جمعه، در مورد قوانین سختگیرانه‌تری برای جلوگیری از پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم در پلت‌فرم‌های تبادلات بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال توافق کردند.

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *