مشاوره رایگان: ۸۸۳۱۴۵۳۲/ ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

پُررونق شدن بورس چین در سال ۲۰۱۸

تحلیلگران بازار چین، پیش بینی کردند سال ۲۰۱۸ میلادی، سرمایه گذاران با عملکرد مثبت شرکت‌ها در بورس چین رو به رو خواهند شد و شاخص ترکیبی «ام اس آی» چین با رشد بسیار مناسبی همراه می‌شود.

سرویس اقتصاد جهان –
تحلیل‌گر ارشد موسسه سرمایه‌گذاری ساوت وست، در آخرین پیش‌بینی خود اعلام کرد: شاخص شانگهای تا انتهای سال ۲۰۱۸ میلادی به قله سه هزار و ۷۰۰ واحدی خواهد رسید.
به گزارش تجارت‌نیوز، تحلیل‌گر ارشد موسسه سرمایه‌گذاری ساوت وست در ادامه گفت: انتظار ما از اقتصاد در واقع تسریع در روند توسعه‌ای صنایع است تا بدین وسیله به رشد سهام شرکت‌ها و افزایش درآمدزایی منجر شود اما مشاهده می‌شود که شرکت‌ها به حرکت لاک پشتی اقتصاد عادت کرده‌اند.
پیش‌بینی‌های ژوبین، بسیار به پیش بینی کارشناسان بلومبرگ نزدیک است در حالی که این عده از کارشناسان که شامل ۱۳ تحلیل‌گر خبره می‌شوند معتقدند که بازار سهام این کشور نهایتا تا مرز سه هزار و ۶۵۰ واحد رشد را در سال آتی میلادی به ثبت خواهد رساند.
فشارهای سیاسی
از سویی دیگر، به نظر می رسد بازارهای آف شور چین، شانس بهتری در بازارهای سهام و عملکرد مطلوب تری داشته باشند.
در مقابل بازار سهام کشور چین که تحت نفود دولت این کشور است با افت شاخص شانگهای و حجم فروش اوراق قرضه این کشور و فشارهای وارد بر بازارهای سهام این کشور در ماه های آوریل و نوامبر رو به رو شد.
این در حالی است که، شاخص شانگهای چین در آخرین ساعات معاملاتی با رشد ۰.۴ درصدی همراه شد ولی شاخص هنگ سنگ بورس هنگ‌کنگ با افزایش ۰.۶ درصدی همراه شد و شاخص شرکت‌های چینی موجود در بورس هنگ کنگ رشد ۰.۷ درصدی را از آن خود کرد.
آخرین تحلیل‌ها هم نشان می‌دهد: سهام شرکت‌های تکنولوژی، خدمات مالی و بهداشت و سلامت بهترین عملکرد را در سال ۲۰۱۸ میلادی در بازار چین و هنگ‌کنگ خواهند داشت در حالی که کالاهای اساسی و مواد اولیه در چین با عملکرد معمولی روند معاملاتی را ادامه خواهند داد.
در این بین، موسسه خدمات سرمایه‌گذاری تراست پیش‌بینی کرده که شاخص شانگهای چین تا انتهای سال ۲۰۱۸ میلادی به سه هزار و ۹۵۰ واحد خواهد رسید.
در حالی که موسسه سنترال چاینا پیش‌بینی کرده است این متغیر تا پایان سال آتی میلادی تا سقف سه هزار و ۴۰۰ واحد رشد می‌کند.

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

      ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت خصوصی

راه اندازی شرکت خصوصی یک سرمایه گذاری هیجان انگیز است. که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. ثبت شرکت

ادامه مطلب »

ثبت شرکت مدلینگ

ثبت شرکت مدلینگ یکی از مواردی است که برای ورود به دنیای مدلینگ بسیار مهم است. ثبت شرکت مدلینگ به معنای

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *