مشاوره رایگان : ۸۸۳۰۷۶۳۹ /۸۸۸۶۰۳۲۱ / ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

تحقق درآمدهای مالیاتی رونق بخش تولید و اشتغال است

مدیرکل اقتصاد و دارایی سیستان و بلوچستان گفت: تحقق درآمدهای مالیاتی باعث رشد و رونق چرخه اقتصاد، تولید و افزایش رفاه اجتماعی برای شهروندان می شود.

امیر مرتضوی روز پنجشنبه در بازدید از ادارات امور مالیاتی زاهدان اظهار داشت: با پرداخت به موقع مالیات می توان از این درآمدها در راستای رشد و توسعه منطقه بهره گرفت.
وی افزود: همچنین افزایش رفاه اجتماعی و گسترش خدمات از مزایای دیگر پرداخت مالیات است که باید با فرهنگ سازی مناسب مردم را از مزایای پرداخت مالیات آگاه کرد.
مدیر کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان نیز در این بازدید گفت: براساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب در رابطه با اقتصاد مقاومتی این نهاد حمایت از بخش تولید را در اولویت کاری خود قرار داده است.
محمد سلیم امرا افزود: همچنین از آنجایی که مهمترین هدف سازمان امور مالیاتی کشور تحقق درآمدهای این حوزه در سایه موءدی مداری و رعایت عدالت است باید با نهادینه کردن فرهنگ مالیاتی موجبات تحقق این هدف فراهم شود.
وی از کارکنان امور مالیاتی سیستان و بلوچستان خواست با رعایت اصول دقت و جدیت در وصول به موقع و عادلانه درآمدهای مالیاتی و رعایت عدالت در راستای اهداف سازمان گام بردارند.

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

 نکات کلیدی برای ایجاد استراتژی حسابداری مالیاتی موثر

حساب داری مالیاتی

حساب داری مالیاتی یکی از شاخه‌های مهم حسابداری است که به بررسی و تحلیل مالیات‌ها و تعیین میزان مالیات قابل پرداخت

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *