مشاوره رایگان: ۸۸۳۱۴۵۳۲/ ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

تکمیل اظهارنامه شرط معافیت مالیاتی باشگاهها

معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی استان های وزارت ورزش گفت: باشگاه ها به عنوان یک نهاد فرهنگی از مالیات معاف هستند به شرطی که اظهارنامه مالیاتی خود را تکمیل کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، امیررضا خادم بعدازظهر چهارشنبه در گردهمایی مشترک معاونین و مدیران کل ستادی و استانی وزارت ورزش و جوانان در مشهد اظهارکرد: قانون اهداف،وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در مجلس در حال بررسی است و تا یک ماه دیگر به صحن مجلس خواهد رفت.

وی با بیان این که باید نگاه صرفا دولتی را از مدیریت خود خارج کنیم افزود: دوره مسئولیت ما محدود است اما باید تلاش کنیم در همین مدت کوتاه یک اتفاق جدید را در دوره مسئولیتمان پایه گذاری کنیم در غیر این صورت نه تنها پیشرفت نخواهیم کرد بلکه به عقب بر می گردیم.

خادم تصریح کرد:باید مسائل حقوقی مورد توجه مدیران کل استانها قرار گیرد و حضور کارشناسان حقوقی در استانها بسیار می تواند تاثیر گذار باشد.

معاون حقوقی وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: با رویکرد و پیگیری های دکتر سلطانی فر قطعا حضور مشخص تری در مباحث اقتصادی و نظارت و مدیریت ادارات کل استانی خواهیم داشت.

خادم به جذب منابع خارج از وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد و افزود: این مهم  به معنای فقط جذب از بخش خصوصی نیست بلکه به معنای جذب از تمام نهاد و ارگانها و بخش های دیگر دولتی و غیر دولتی است.

وی گفت: باشگاه ها به عنوان یک نهاد فرهنگی از مالیات معاف هستند به شرطی که اظهارنامه مالیاتی خود را تکمیل کنند. این موضوع باید از طریق ادارات کل استانی به باشگاه ها آموزش داده شود و باشگاه ها را به ارائه اظهار نامه مالیاتی تشویق کنند.

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

      ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت خصوصی

راه اندازی شرکت خصوصی یک سرمایه گذاری هیجان انگیز است. که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. ثبت شرکت

ادامه مطلب »

ثبت شرکت مدلینگ

ثبت شرکت مدلینگ یکی از مواردی است که برای ورود به دنیای مدلینگ بسیار مهم است. ثبت شرکت مدلینگ به معنای

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *