مشاوره رایگان: ۸۸۳۱۴۵۳۲/ ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

مدیریت سرمایه گذاری اولیه

مدیریت سرمایه گذاری اولیه
سرمایه گذاری برای مبتدی ها

همیشه می گفت “پول پول می گیرد؟” خوب، یک راه برای سرمایه گذاری در بازار سهام است. اما به عنوان یک مبتدی، ممکن است دشوار باشد که بدانیم کجا و چگونه باید سرمایه گذاری کنیم. نگران نباشید. موسسه نوین ارقام برای کمک به اینجا است. ما به شما می گوییم چگونه سرمایه گذاری می تواند به اهداف مالی شما کمک کند.

سرمایه گذاری

مدیریت سرمایه گذاری اولیه
مدیریت سرمایه گذاری اولیه

بعضی از افراد ممکن است به اندازه کافی پولی برای زندگی راحت در حال حاضر داشته باشند، تمام اهداف مالی خود را برآورده کنند و بدون نیاز به چیزی سرمایه گذاری کنند، راحت تر بازنشسته می شوند. با این حال، بسیاری از ما، نوعی از حقوق و دستمزد را که ما را از طریق بازنشستگی می بیند، صرفا با دادن بودجه اضافی در یک حساب پس انداز. اگر ما می خواهیم به اندازه کافی برای بازنشستگی صرفه جویی کنیم، ما باید در بازار سهام سرمایه گذاری کنیم. چرا؟ از آنجا که زمانی که شما سرمایه گذاری، شما تبدیل به صاحب جزئی از شرکت های که سهام شما خرید. همانطور که این سهام ارزشمندتر می شود، ارزش خالص شما افزایش می یابد. و شما ممکن است سود سهام یا پرداخت های شرکت هایی را که سرمایه گذاری می کنید دریافت کنید. به نظر می رسد عالی است، درست است؟

ببیشتر بخوانید »»»خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی

قدرت سرمایه گذاری قدرت منافع مرکب است. بگذارید بگوییم شما سرمایه گذاری 5،500 دلار و سرمایه گذاری های خود را 6 درصد افزایش می دهد. اگر مبلغی را که 6٪ آن را میپردازید و آن را برداشت نکنید، مبلغ 5. 830 دلار خواهید داشت. و اگر این 5. 830 دلار با 6 درصد دیگر رشد کند، شما 6. 179 .80 دلار خواهید داشت. تصویر را می گیرید مخلوطی که با سرمایه گذاری همراه است، می تواند باعث صرفه جویی متوسط در طول زمان به یک شروع جدی شود. هر چه زودتر شروع به سرمایه گذاری کنید، بیشتر از اینکه در نظر دارید از سود مرکب را به دست آورید.

اکثر ما زمان و یا تمایل به تحقیق ده ها تن از سهام فردی ندارد. بنابراین ما به کارگزاران و شرکت های کارگزاری برای کمک به ما سرمایه گذاری می کنیم. این ها با هزینه ها می شود، که، همه چیز با هم برابر است، باید همان قدر که شما می توانید پیدا کنید. تحقیقات به طور مداوم نشان می دهد که صندوق های شاخص منفعل که بازار را دنبال می کنند، تمایل دارند که صندوق های فعالانه مدیریت شده را که کارشناسان شاتل را به منظور دستیابی به سهام، استخدام می کنند، بهتر کنند.

یک نمونه کار سرمایه گذاری چیست؟

مجموعه سرمایه گذاری مجموعه سرمایه گذاری شما است. شما ممکن است سرمایه گذاری در صندوق سهام سهام، صندوق اوراق قرضه و اعتماد سرمایه گذاری املاک (REIT). مجموع این سرمایه گذاری ها نمونه کارها شماست. شما می توانید نمونه کارها خود را بررسی و مطمئن شوید که آن را با توجه به استراتژی سرمایه گذاری انتخاب شده شما متعادل است.

استراتژی سرمایه گذاری

استراتژی های سرمایه گذاری جایی در طیف وسیعی از موارد زیر وجود دارد: الف) خطر کم خطر به بالا و ب) بازده کم به بازده بالا. دلیلی که بسیاری از مردم از بازار سهام هراس دارند این است که با ریسک همراه است. کسانی که بیشترین سود را دنبال می کنند بیشتر به سهام ها سرمایه گذاری می کنند. در نتیجه آنها اغلب بزرگترین زیان را در رکود اقتصادی تجربه می کنند.

از سوی دیگر، اگر شما در معرض خطر هستید و مایل نیستید در بازار سهام سرمایه گذاری کنید یا فقط درصد بسیار کمی از پول خود را در سهام سرمایه گذاری کنید، بازده شما در طول زمان به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت. هر سال کمتر می کنید و از سال به سال کمتری نسبت به آنها دارید.

ببیشتر بخوانید »»»خدمات مشاوره مالی حسابداری مالی

یک استراتژی مهم بدون توجه به تحمل ریسک شما، تنوع است. این بدان معنی است که سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصاد، اضافه کردن برخی از دارایی های خارجی به مخلوط و ترکیب سهام و اوراق قرضه در نسبت است که متناسب با اهداف شما.

کوتاه مدت در مقابل سرمایه گذاری های طولانی

مدیریت سرمایه گذاری اولیه
مدیریت سرمایه گذاری اولیه

این که آیا شما یک استراتژی سرمایه گذاری با ریسک بالاتری را انتخاب می کنید یا یک استراتژی با ریسک پایین تر، استراتژی کم هزینه تر باید به بخشی از زمان سرمایه گذاری شما بستگی داشته باشد. حکمت متعارف بیان می کند که دورتر از بازنشستگی شما، خطر بیشتری است که می توانید از آن استفاده کنید. این بدان معنی است که نمونه کارهای سنگین خود را در 20 سالگی خود، زمانی که می توانید مجبور شوید که درآمدتان را تعقیب کنید. سپس، اگر پروژۀ شما در طول رکود اقتصادی شما در 30 سالگی شما می شود، قبل از اینکه بتوانید درآمدهای بازنشستگی خود را به کار ببندید، وقت خود را صرف خسارت کنید. با همان منطق، نزدیک تر به بازنشستگی می روید، بیشتر به احتمال زیاد می خواهید برای حفظ دستاوردهای خود و جلوگیری از خطر زیاد، تمرکز کنید.

صندوق های هدف به این ترتیب آسان تر می شوند، به طوری که به طور خودکار درصد سهام خود را که در سهام هستند و کاهش بیشتر به اوراق قرضه به شما نزدیک تر به بازنشستگی کاهش می دهد. اگر 67 درصدی از سرمایه خود را به دست بیاورید، به اندازه کافی 30 سال به طول می انجامد، حتی اگر بازار در بازار باشد، شما می توانید تغییر دهید به اوراق قرضه. اما بعضی از مردم این تغییر را خیلی زود می کنند، از دست دادن فرصت هایی که نیاز دارند سرمایه گذاری خود را افزایش می دهند و آن را از طریق بازنشستگی، از دست می دهند. با اینکه مردم در بازنشستگی بلندتر میشوند و بنابراین نیاز به درآمد بازنشستگی بیشتری دارند، کارشناسان از مشاوره دادن به این که هرکدام از آنها به زودی در معرض عوارض خود قرار میگیرند، سایهدارند.

source

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

تشکیل پرونده کد اقتصادی

خدمات مشاوره مالی حسابداری مالی

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس :


ایمیل: info@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

      ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت خصوصی

راه اندازی شرکت خصوصی یک سرمایه گذاری هیجان انگیز است. که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. ثبت شرکت

ادامه مطلب »

ثبت شرکت مدلینگ

ثبت شرکت مدلینگ یکی از مواردی است که برای ورود به دنیای مدلینگ بسیار مهم است. ثبت شرکت مدلینگ به معنای

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *