مشاوره رایگان: ۸۸۳۱۴۵۳۲/ ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

ثبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی

همه ما می دانیم برای این که بتوانیم فعالیت خود را به صورت حرفه ای تر ادامه دهیم و پیشرفتی در زمینه کاری داشته باشیم باید به ثبت شرکت بپردازیم. لوازم و تجهیزات پزشکی نیز بازار داغی دارد و امروزه افراد زیادی هستند که در زمینه تجهیزات پزشکی فعالیت می کنند. به همین علت برای ثبت هر شرکتی از جمله شرکت لوازم و تحهیزات پزشکی بهتر است تا راجع به شرایط و مدارک ان اطلاعات کاملی داشته باشید  و بدانید که برای ثبت این شرکت به چه مدارک و به چه شرایطی نیازمند خواهید بود. اگر در زمینه لوازم و تجهیزات پزشکی فعالیت دارید و می خواهید پیشرفت بیشتری داشته باشید بهتر است که به ثبت شرکت اقدام نمایید.

صنعت لوازم و تجهیزات پزشکی به دلیل این که یک کسب و کار پر درامد محسوب می شود طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. به همین سبب لازم دانستیم که مقاله ای را با موضوع ثبت شرکت لوازم پزشکی به شما عزیزان ارائه دهیم تا مطالعه ی این مقاله کاربردی کلیه اطلاعات را راجع به شرایط ثبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی کسب نمایید. هر چه اطلاعات شما در زمینه ثبت انواع شرکت بیشتر باشد راحت تر می توانید کارهای خود را به انجام رسانده و در کوتاه ترین زمان ممکن به ثبت شرکت مورد نظر خود بپردازید. در ادامه راجع به نحوه ثبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی مطالب مفصلی ارائه شده است که مطالعه ان بسیار مفید و تاثیر گذار خواهد بود پس تا پایان همراه ما باشید که نکات لازم و ضروری را از دست ندهید.

ثبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی
ثبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی 

شرایط ثبت شرکت لوازم و تجهیرات پزشکی

برای ثبت هر شرکتی لازم است که ابتدا شرایط مورد نظر را برای ان بدانیم تا بتوانیم مطابق با ان پیش برویم. هر چه اطلاعات ما کامل تر باشد طی کردم مراحل ثبت شرکت لوازم پزشکی برای ما اسان تر خواهد بود. در ابتدا باید بدانید که برای این که شما بتوانید یک شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی را ثبت نمایید همانند ثبت هر شرکت دیگر نیاز به گرفتن مجوز خواهید داشت. اما نکته بسیار مهم این است که از ان جایی که تجهیرات پزشکی به طور مستقیم با سلامت افراد در ارتباط است به همین علت هم گرفتن مجوز برای ثبت این شرکت اندکی سخت تر از سایر شرکت ها می باشد. پس از همان ابتدا بدانید که مسیر سختی برای دریافت مجوز ثبت این شرکت رو به روی شما قرار خواهد داشت.

شرایط و مدارک ثبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی
شرایط و مدارک ثبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی

اما افراد متقاضی ثبت شرکت لوازم پزشکی باید جهت کسب مجوز به اداره کل تجهیرات پزشکی مراجعه کرده و با داشتن شرایط اختصاصی این مجوز را دریافت نمایند. در طی این مرحله تا مجوز لازم برای شما صادر شود نیاز است که مدارک خاصی را تحویل اداره کل تجهیزات پزشکی دهید تا پرونده شما به جریان بیفتد. مدت زمان مشخصی نیز نمی توان برای گذراندن این مراحل ذکر کرد زیرا ممکن است که با توجه به شرایط و عوامل مختلف این زمان تغییر کند و اندکی کم یا زیاد شود. بهتر است که برای ثبت انواع شرکت از جمله شرکت لوازم و تجهیزات پزشی از مجموعه های معتبر کمک بگیریم یکی از این مجموعه های بسیار معتبر که مراجع کننده های زیادی هم دارد شرکت نوین ارقام ماندگار تراز می باشد.

شرایط ثبت شرکت تجهیزات پزشکی

 

نکات مهم قبل از ثبت شرکت تجهیزات پزشکی
نکات مهم قبل از ثبت شرکت لوازم پزشکی

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت پزشکی

برای ثبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی نیاز است که به جمع اوری مدارک خاصی بپردازید و سپس کلیه مدارک جمع اوری شده را به اداره مربوطه تحویل دهید. موسسان شرکت باید یک کپی از کارت ملی و شناسنامه خود را ارائه نمایند. اما راجع به مدرک تحصیلی لازم است که بدانید برای ثبت چنین شرکت حتما باید یوی از موسسان ان مدرک کارشناسی در یکی لز رشته های مرتبط را داشته باشند. در صورتی که مدرک تحصیلی هیچ از اعضا مرتبط با شاخه لوازم و تجهیزات پزشکی نباشد ثبت شرکت لوازم پزشکی برای انان امکان پذیر نخواهد بود.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی
مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت لوازم پزشکی

اما اگر یکی از اعضا و موسسان شرکت تجهیزات پزشکی دارای یک مدرک مرتبط با پزشکی و تجهیزات ان باشند به راحتی می توانند با ارائه مدارک تحصیلی لازم پرونده ثبت شرکت لوازم پزشکی را به جریان بیندازند. صنف مرتبط با تجهیزات پزشکی لازم است که معرفی نامه ای را به شما ارائه دهد .

معرفی نامه نیز جز یکی از مدارک ضروری می باشد که باید ارائه شود. حال که تمامی مدارک را جمع اوری کردید کارشناسان مدارک شما را با دقت مورد بررسی قرار خواهند داد اگر صحت ان مورد تایید باشد کدی برای شما ارسال خواهد شد. متقاصیان محترم می توانند برای ثبت چنین شرکتی از قالب های شرکت سهامی خاص یا مسیولیت محدود استفاده نمایند که این مورد کاملا به انتخاب موسسان شرکت بستگی خواهد داشت.

سرمایه لازم جهت ثبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی
سرمایه لازم جهت ثبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی

سرمایه لازم جهت ثبت شرکت پزشکی

کاملا مشخص است که برای ثبت انواع شرکت ها لازم است که سرمایه ای را در اختیار داشته باشید تا با ان سرمایه بتوانید شرکت مورد نظر خود را افتتاح کنید. در این قسمت می خواهیم راجع به شرکت تجهیزات و لوازم پزشکی صحبت کنیم و بدانیم که برای ثبت این شرکت چه میزان سرمایه مورد نیاز می باشد. البته لازم است بدانید که ثبت شرکت لوازم پزشکی با توجه به قالبی که برای ثبت شرکت انتخاب می کنید به سرمایه متفاوتی نیاز خواهید داشت.

اگر شرکت شما از نوع سهامی عام باشد سرمایه حداقل پنج میلیون ریالی برای ثبات این شرکت مورد نیاز است. اگر شرکتی که ثبت می کنید از نوع ساامی خاص باشد که حداقل داشتن یک میلیون ریال سرمایه برای ثبت ان کفایت کننده است. اما راجع به ثبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی سرمایه اولیه کمی متفاوت است و شما بهتر است که حداقل ده میلیون سرمایه یا بیشتر را برای ثبت این شرکت داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت نوین ارقام ماندگار تراز مراجعه نموده و کلیه شرایط و مدارک لازم برای صبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی را مطالعه کنید در صورت داشتن هر گونه ابهامی هم بهتر است که با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید و سوالات و ابهامات خود را با ان ها در میان بگذارید. کارشناسان سعی می کنند تا با ارائه راه حل های ساده شما را راهنمایی کرده و در مسیر بسیار درست شما را حمایت می کنند.

ثبت انواع شرکت های پزشکی در نوین ارقام
ثبت انواع شرکت های پزشکی در نوین ارقام

 

کلام پایانی

 

ثبت شرکت تجهیزات پزشکی
ثبت شرکت تجهیزات پزشکی

با توجه به اهمیت روز افزون لوازم و تجهیزات پزشکی بحث ثبت شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی بسیار مطرح است و افراد زیادی هستند که به دنبال ثبت چنین شرکتی هستند. اگر شما هم جز ان دسته از افرادی هستید که می خواهید صاحب یک شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی پر سود باشید ابتدا این مقاله را مطالعه نمایید تا اطلاعات بسیار کاملی در اختیار شما راجع به شرایط و مدارک لازم برای ثبت این شرکت قرار بگیرد. در این راه و برای ثبت شرکت می توانید روی کمک کارشناسان تخصصی مجموعه نوین ارقام ماندگار ترار نیز حساب باز کنید و بخشی از کار یا کل پروسه را به ان ها بسپارید.

 

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

      ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت خصوصی

راه اندازی شرکت خصوصی یک سرمایه گذاری هیجان انگیز است. که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. ثبت شرکت

ادامه مطلب »

ثبت شرکت مدلینگ

ثبت شرکت مدلینگ یکی از مواردی است که برای ورود به دنیای مدلینگ بسیار مهم است. ثبت شرکت مدلینگ به معنای

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *