مشاوره رایگان: ۸۸۳۱۴۵۳۲/ ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

احتمال معافیت مالیاتی در مناطق روستایی

ابوالفضل رضوی در همایش تعاونی‌های دهیاری، از پیش‌بینی معافیت مالیاتی در مناطق روستایی خبر داد و گفت: کلیه واحد‌های مناطق روستایی تا پنج سال مالیاتشان بر اساس صفر درصد محاسبه می‌شود که امتیاز بزرگی برای واحد‌های اشتغالزا به شمار می‌آید.
به گزارش افکارنیوز، ابوالفضل رضوی در همایش تعاونی‌های دهیاری، از پیش‌بینی معافیت مالیاتی در مناطق روستایی خبر داد و گفت: کلیه واحد‌های مناطق روستایی تا پنج سال مالیاتشان بر اساس صفر درصد محاسبه می‌شود که امتیاز بزرگی برای واحد‌های اشتغال زا به شمار می‌آید.

وی جمع‌باوری را یکی از عوامل پویایی اقتصاد ذکر کرد و گفت: امکان ندارد در قالب فردگرایی به نتیجه برسیم. انقلاب با حمایت جمعی به ثمر رسید و پیروزی زمانی حاصل شد که اراده جمعی به وجود آمد.

رضوی ادامه داد: تعاونی‌ها انگیزه خدمت به جمع دارند و اگر شرط تعقل و علم را نداشته باشند، محال است به نتیجه مطلوب برسند.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری افزود: در حال حاضر ۳۴ هزار دهیاری در کشور داریم که ۳۶ درصد آن زنان و ۹۳ درصد مردان هستند.

رضوی از پرداخت ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: مبلغ ۸ میلیارد تومان هم به استان خراسان جنوبی بدون کارمزد پرداخت شده است و از استان‌ها می‌خواهیم خود را از وام با کارمزد ۴ درصد محروم نگه ندارند.

به اعتقاد وی، تعاونی‌ها بازوان توانمند اقتصاد هستند و بدون مشارکت مردم توسعه مطلوب محقق نمی‌شود.

نخستین همایش تعاونی‌های دهیاری با حضور معاون توسعه رییس جمهوری، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون امور تعاون وزیر کار و جمعی از مقامات و مسوولان وزارت تعاون و تعاونی‌های دهیاری در مجموعه تلاش برگزار شد.

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

      ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت خصوصی

راه اندازی شرکت خصوصی یک سرمایه گذاری هیجان انگیز است. که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. ثبت شرکت

ادامه مطلب »

ثبت شرکت مدلینگ

ثبت شرکت مدلینگ یکی از مواردی است که برای ورود به دنیای مدلینگ بسیار مهم است. ثبت شرکت مدلینگ به معنای

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *