مشاوره رایگان: ۸۸۳۱۴۵۳۲/ ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

ثبت شرکت پخش مواد غذایی

شرکت های پخش مواد غذایی از جمله شرکت هایی می باشند که شما در ابتدا نیازی به اخذ مجوز نخواهید داشت اما دریافت پروانه کسب برای شروع فعالیت امری ضروری می باشد. حوزه فعالیتی شرکت های پخش مواد غذایی بسیار گسترده است. پس با توجه به گستردگی فعالیت شرکت های پخش مواد غذایی باید از اداره مربوطه مجوز لازم را دریافت نمایند. پس افرادی که قصد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی را دارند در ابتدا لازم است که حدود فعالیت خود را مشخص نموده و سپس با توجه به حوزه فعالیتی خود شرکت مورد  نظر را تاسیس نموده  و مجوز لازم را نیز دریافت نمایند. مراحل ثبت شرکت پخش مواد غذایی نیز همانند هر شرکت دیگری نیاز به طی کردن مراحل خاصی دارد. امروزه مواد غذایی و فعالیت های مرتبط با آن به تجارتی بسیار پر سود تبدیل شده است. اگر قصد دارید که یک تجارت پر سود را راه اندازی نمایید پس همراه ما باشید تا شما را با نحوه ثبت شرکت حمل و نقل مواد غذایی آشنا سازیم. حوزه های فعالیتی مواد غذایی بسیار گسترده و متفاوت بوده است که این امر دست شما را در انتخاب باز می گذارد. در ادامه محتوا راجع به مراحل ثبت شرکت های پخش مواد غذایی و مزیت ها و مراحل آن اطلاعات بسیار مفیدی را شرح خواهیم داد.

ثبت شرکت پخش مواد غذایی
ثبت شرکت پخش مواد غذایی

مزیت های ثبت شرکت پخش مواد غذایی

از آن جایی که شرکت های پخش مواد غذایی به یک تجارتی بسیار پر سود تبدیل شده اند امروزه افراد زیادی هستند که می خواهند چنین شرکت هایی را تاسیس نمایند. زیرا شما با ثبت یک شرکت پخش مواد غذایی قادر خواهید بود که وارد حوزه صادرات به کشورهای دیگر شوید و این گونه درآمد حاصله را نیز دو چندان نمایید. جای پیشرفت در حوزه مواد غذایی بسیار زیاد می باشد شما امکان این را دارید که قرارداد های بزرگتری را نیز به امضا برسانید.

در ابتدا که شما برای ثبت شرکت پخش مواد غذایی به پروانه تاسیس نیاز پیدا خواهید کرد. بعد از دریافت پروانه تاسیس می توانید فعالیت خود را آغاز نموده و سپس با مشخص کردن حوزه فعالیتی خود از ارگان و سازمان مربوطه مجوزهای لازم را دریافت نمایید. در حوزه پخش مواد غذایی باید به طور حتم از سازمان غذا و دارو و بهداشت نیز مجوزها و تائیدیه هایی را دریافت نمود. انواع مختلف شرکت های سهامی خاص سهامی عام و …. وجود دارند که برای شرکت پخش مواد غذایی خود می توانید یکی از این قالب ها را تعیین کنید.

برای دریافت مشاوره بیشتر راجع به انتخاب نوع شرکت با مشاوران و کارشناسان مجموعه نوین ارقام ماندگار تراز تماس حاصل فرمایید و نکات مهم را از آن ها جویا شوید. اما شرکت های سهامی خاص و مسئولیت محدود دو شرکتی هستند که برای شرکت های پخش مواد غذایی بهتر بوده و طرفداران بیشتری نیز دارند.

شرایط ثبت شرکت مواد غذایی
شرایط ثبت شرکت حمل و نقل  مواد غذایی

شرایط لازم برای ثبت شرکت پخش مواد غذایی

شرکت پخش مواد غذایی نیز همانند هر شرکت دیگری برای تاسیس ثبت و شروع فعالیت به شرایط و مدارکی نیاز خواهد داشت. به عنوان نمونه یکی از این شرایط که می توانیم برای شما شرح دهیم وجود حداقل سه عضو برای تاسیس شرکت پخش مواد غذایی می باشد. حداقل سرمایه مورد نیاز برای شرکت باید تامین شود که این حداقل سرمایه برای ثبت شرکت حمل و نقل مواد غذایی صد هزار تومان عنوان شده است. 35 درصد از سرمایه شرکت حمل و نقل مواد غذایی باید در نزد بانک بماند تا گواهی صادر شود.

مدارک شناسایی و هویتی اعضای شرکت باید به صورت کامل جمع آوری شده و به ارگان مربوطه تحویل داده شود. مدیران شرکت باید اقرارنامه امضا کنند که در شرکت های تجاری مشابه هیچ گونه فعالیتی ندارند. نداشتن سابقه کیفری نیز از دیگر شرایط ثبت شرکت های پخش مواد غذایی می باشد.

همانند ثبت هر شرکت تجاری دیگر باید برای تاسیس شرکت پخش مواد غذایی نیز شرکت نامه و اساسنامه تنظیم نمود. این که شرکت شما در قالب شرکتی با مسئولیت محدود باشد یا سهامی خاص ممکن است که اندکی تفاوت در مدارک وجود داشته باشد. جهت دریافت جزئیات کامل با مجموعه نوین ارقام ماندگار تراز در ارتباط باشید.

ثبت شرکت مواد غذایی در کمترین زمان
ثبت شرکت مواد غذایی در کمترین زمان

مراحل ثبت شرکت حمل و نقل مواد غذایی

در ابتدا برای ثبت شرکت حمل و نقل مواد غذایی به سامانه اداره ثبت شرکت ها مراجعه نمایید و درخواست خود را ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست فرم هایی در اختیار شما قرار داده می شود که باید این فرم ها را به صورت دقیق با اطلاعاتی صحیح تکمیل نمایید. برای شرکت خود لازم است که چند نام پیشنهادی انتخاب نمایید. موضوع فعالیت شرکت پخش مواد غذایی خود را به صورت کامل شرح دهید. میزان سرمایه شرکت را به صورت دقیق مشخص نموده و ذکر کنید تا مورد بررسی کارشناسان مربوطه قرار بگیرد. در نهایت نیز باید آگهی آن را در روزنامه به چاپ برسانید و یک نمونه از روزنامه را نیز در سایت بار گذاری کنید.

جمع بندی

برای ثبت شرکت حمل و نقل مواد غذایی می توانید از مطالعه این مقاله در وبلاگ سایت نوین ارقام کاربردی بهره مند شوید زیرا سعی کردیم کلیه نکات مهم را جهت ثبت آسان شرکت مواد غذایی برای شما عزیزان شرح دهیم.

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

      ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت خصوصی

راه اندازی شرکت خصوصی یک سرمایه گذاری هیجان انگیز است. که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. ثبت شرکت

ادامه مطلب »

ثبت شرکت مدلینگ

ثبت شرکت مدلینگ یکی از مواردی است که برای ورود به دنیای مدلینگ بسیار مهم است. ثبت شرکت مدلینگ به معنای

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *