مشاوره رایگان: ۸۸۳۱۴۵۳۲/ ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

مهم ترین نکات برای ساخت یک کسب و کار موفق آنلاین

کسب و کار آنلاین راه اندازی کرده اید؟ نمی دانید برای موفقیت در کسب و کار آنلاین خود چه کاری باید انجام بدهید؟ مطمئنا، درآمد یک میلیون دلار ظرف پنج سال از زمان شروع، یک هدف قابل تحسین است.

با این حال، آیا می دانید چه چیزی برای موفقیت در کسب و کار آنلاین وجود دارد؟

افرادی که برای شروع کسب و کار آنلاین تصمیم می گیرند به عنوان مثال از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر بر روی وبلاگ یا وب سایت خود مطالب مفید منتشر کنند، محصولات فروشگاه را اضافه یا ویرایش می کنند تا در آینده بتوانند درآمد کسب کنند، ممکن است فاقد درک درستی از آنچه که برای موفقیت در کسب و کار انجام می شود، باشند.

مطمئنا خوب است که به اهداف و رویاهای بزرگ کسب و کار خود فکر کنید، پس باید نکاتی را که برای توسعه کسب و کار و رسیدن به اهداف نیاز است را بدانید.

بیشتر بخوانید »»» تشکیل پرونده کد اقتصادی

در ادامه پنج نکته برای موفقیت در کسب و کار آنلاین وجود دارد که در صورت پیروی، شما و کسب و کار شما را متمایز خواهد کرد و کمک می کند تا به اهداف خود برسید:

موفقیت در کسب و کار آنلاین
موفقیت در کسب و کار آنلاین

خودتان باشید!

شما باید خودتان باشید زیرا فقط شما می دانید که چه چیزی برای شما و مخاطبان هدف شما مناسب است. کسب و کار شما شکلی از شما است، مهم نیست که چقدر بزرگ یا کوچک باشد. موفقیت یا شکست کسب و کارتان در گرو درک دیگران از برند شما است و در نهایت حس آنها در مورد کسب و کار شما می تواند باعث شکست یا موفقیت تان باشد.

تمام جنبه های کسب و کار شما (خدمات مشتری، ایجاد محصول، CRM) باید به ارزش های شما احترام بگذارند.

یک ادعای قدیمی وجود دارد که مردم دوست دارند با افرادی که “می شناسند، دوست دارند و اعتماد دارند” تجارت کنند، امروز حقیقتا درست است!

حتی در بزرگترین شرکت ها، مردم می خواهند ببینند که مدیر عامل شرکت نماینده شرکت است و از طرف آن صحبت می کند.

اعتبار رمز موفقیت در کسب و کار است، از چیزهایی که می تواند تضمین کننده ی شکست باشد، معتبر نبودن است.

بیشتر بخوانید »»» خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی

بیش از ارائه، ارائه دهید

اولین تصویر قوی ممکن است باعث تبدیل مشتری، به یک مشتری دائمی شود.

معیارهای خود را با کیفیت محصولات و خدمات خود تنظیم کنید و سعی کنید به بهتر شدن آنها کمک کنید! مطمئنا، انتظارات دائما بالا خواهد بود، اما این راهی است که باید باشد.

بیش از ارائه به معنی فراتر از ندای وظیفه در همه زمان ها بودن است تا نه تنها تبدیل به یک کسب و کار زنده شود، بلکه یک لیدر بازار که دیگران او را تحسین و یا حسادت می کنند، باشد.

موفقیت در کسب و کار آنلاین
موفقیت در کسب و کار آنلاین

به یاد داشته باشید هدف از یک مشتری فروش نیست، بلکه هدفِ فروش، داشتن مشتری است.

اولین تجربه خرید از شما را یکی از بزرگترین تجربه های آنها قرار دهید و آنها همچنان به خرید محصولات شما ادامه می دهند و بار دیگر ارزشکسب و کار خود را افزایش دهید.

تمرکز بر عرضه، نه فروش

شما همه چیزهایی را که می خواهید در زندگی به دست می آورید، اگر به دیگران کمک کنید تا آنچه را که می خواهند، بدست آورند.

بیشتر بخوانید »»» شرکت حسابداری ، موسسه حسابداری
 یاد بگیرید چگونه به شناسایی مشکلات، نگرانی ها و مسائل مربوط به بازار هدف خود به منظور ایجاد بهتر و قرار دادن پیشنهادات خود به عنوان بهترین راه حل در بازار بپردازید.
بهتر است که بتوانید با تقلید موثر ارتباط برقرار کنید و با آنها صحبت کنید، و اینگونه بیشتر آنها متوجه خواهند شد که شما واقعا راه حل مشکل آنها هستید.

چقدر می توانم پول داشته باشم؟

پاسخ ممکن است کلیشه ای باشد، اما حتی درباره پول فکر هم نکنید. به عنوان یک شخص تاجر، پول واقعی همیشه به دنبال نشان دادن مزایای خدمات و محصولات شما به مشتری ایده آل می آید.

شبکه های اجتماعی را دسته کم نگیرید

به خاطر وجود شبکه های اجتماعی، جهان از یک اقتصاد مبتنی بر سرمايه گذاری بر شرکت، به اقتصاد مبتنی بر اعتماد تبدیل می شود.

در گذشته، شرکت ها می توانستند روی وفاداری کورکورانه از نام تجاری به منظور تضمین سود ثابت حساب کنند، حتی اگر محصولات و خدمات پس از فروش به شدت ضعف داشته باشند.

موفقیت در کسب و کار آنلاین
موفقیت در کسب و کار آنلاین

این اتفاق دیگر نمی افتد! امروزه در بسیاری از صنایع رقابت واقعی وجود دارد و کوچکترین ضعف توسط شرکت ها به سرعت در معرض دید قرار می گیرد و توسط مصرف کنندگان از طریق شبکه های اجتماعی پخش می شود و بی رحمانه مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید »»» گزارش فصلی و ارزش افزوده در حسابداری شرکتی

صنعت خودرو یک نمونه عالی است.

مهم نیست که شرکت (به عنوان مثال GM، تویوتا) چقدر بزرگ است، اگر در خدمات رسانی موفق نباشند، افراد در شبکه های اجتماعی انتقادهایی شدیدی خواهند کرد و شاید به ترندهای اول شبکه های اجتماعی تبدیل شوند!

این خطرات برای کسب و کارهای کوچکتر که زمان و پولی برای سرمایه گذاری در مدیریت اعتبار شرکت به صورت آنلاین ندارند، بدتر است.

اگر از قدرت رسانه های اجتماعی به درستی استفاده شود، بازاریابی شبکه های اجتماعی فرصتی عظیم برای کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای کوچک فراهم می کند.

قدردان باشید

تشکر از مربیان و افرادی که به شما کمک کرده اند واقعا کار مهمی است. زیرا بخشی از آنچه که داستان های موفقیت را برجسته می کند، توجه به جزئیات جزئی است.

بنابراین اگر یک معلم، کارمند سابق یا مربی کسب و کار بازنشسته شود، دیگر بخشی از صحنه نیست. آنها از کار شما خیلی بیشتر از این ها قدردانی می کنند زیرا به آنها یادآوری می کند که آنها کمک کردند تا فردی به اهدافش برسد.

این امر همچنین می تواند به فرصت هایی برای معرفی شما به مخاطبانشان تبدیل شود، و از موفقیت شما به عنوان یک الگوی موفق استفاده کنند و به طور بالقوه ترافیک و فروش بیشتری را در کسب و کار شما به ارمغان بیاورند.

موفقیت در کسب و کار آنلاین
موفقیت در کسب و کار آنلاین

در یک یادداشت عملی تر، برقراری ارتباط با مشتریان به آنها دلیلی برای پیگیری ادامه پیشرفت شما می دهد و همچنین به شما در آینده کمک بیشتر می کند. این کار را می توان یک به یک انجام داد یا حتی از طریق یک خبرنامه ایمیل، ارتباط را تسهیل کرد.

این پنج مرحله ساده را دنبال کنید و مطمئنا پایه ای برای کسب و کار درازمدت، پایدار و حرفه ای خواهید داشت.

بیشتر بخوانید »»» مالیات حقوق

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید

اطلاعات تماس :

ایمیلinfo@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

      ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت خصوصی

راه اندازی شرکت خصوصی یک سرمایه گذاری هیجان انگیز است. که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. ثبت شرکت

ادامه مطلب »

ثبت شرکت مدلینگ

ثبت شرکت مدلینگ یکی از مواردی است که برای ورود به دنیای مدلینگ بسیار مهم است. ثبت شرکت مدلینگ به معنای

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *