مشاوره رایگان : ۸۸۳۰۷۶۳۹ /۸۸۸۶۰۳۲۱ / ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

حقوق و دستمزد مالياتي تا چه حدي بايد پرداخت شود؟

حقوق و دستمزد مالياتي تا چه حدي بايد پرداخت شود؟

دستمزد مالياتي وکالت مالی نمایندگان متقاضیان امور مالیاتی، افراد شورا و شرکت ها را در مورد چگونگی اعلام درآمد مالیات خود و ارائه مشاوره در مورد بدهی های مالیاتی نمایندگی می کنند. در حالی که وب سایت بررسی حقوق و دستمزد اینترنتی، کارشناس حقوق گزارش می دهد که حقوق سالانه حقوق و دستمزد سالانه ملی برای وکلای مالیاتی 145،746 دلار در سال 2013 است، وکلای مالیاتی در سطح پایین کمتر می شوند.

زمینه فعالیت موضوع فعالیت موسسه نوین ارقام ماندگار تراز انجام کلیه خـدمات مالی و حسابداری، مشاوره مـالی، مشاوره بیمه و مشاوره مالیاتی از قبیل تحریر دفاتر قانونی،تشکیل پرونده کد اقتصادی،شرکت حسابداری ، موسسه ابداری،گزارش فصلی و ارزش افزوده در حسابداری شرکتی،خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی تنظیم اظهارنامه مالیات عملکرد و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، صورت معاملات فصلی، تهیه لوایح و دفاعیه‌های مالیاتی و … می باشد.

تحصیلات

برای اجرای قانون مالیات، به یک قانون و درجه حسابداری یا درجه ترکیبی، از جمله دوره های مالیاتی و قانون نیاز دارید. دوره های کارشناسی در کسب و کار، اقتصاد، مالی و یا حسابداری یک پایه قوی برای یادگیری بعدی ایجاد می کند. نیازهای مدرسه متفاوت است، اما اسلات برای مدرسه قانون رقابتی هستند. شما نمرات خوب و نمره آزمون ورود به مدرسه عالی قانون نیاز دارید. مدرک کارشناسی سه ساله خود را، یک کارآموزی کامل و امتحان بار را برای انجام قانون مالیات گذراند.

گواهینامه IRS

حقوق و دستمزد مالياتي
حقوق و دستمزد مالياتي

براساس وب سایت خدمات درآمد داخلی، IRS مستلزم گواهینامه خود از تمام وکیل های مالیاتی است که مشتریان را در امور آژانس نمایندگی می کنند. برنامه های ثبت نام شده توسط موسسه IRS را تکمیل کنید، یک امتحان سه بخش از جمله بازپرداخت مالیات های انسانی و تجارتی را انجام دهید و از استانداردهای اخلاقی صدور گواهینامه استفاده کنید. رعایت معیارها به شما امکان می دهد که حقوق کار نامحدود داشته باشید، بنابراین شما می توانید به عنوان بسیاری از مالیات دهندگان را به عنوان شما می خواهید در تمام انواع امور مالیاتی نمایندگی. در طول سه سال، 72 ساعت آموزش مداوم خود را حفظ کنید.

شروع حقوق

وب سایت بررسی حقوق و دستمزد ملی حقوق کارشناس گزارش درآمد وکالت مالیه توسط شهرستان برای 10 درصد از درآمدان. میانگین سالانه سال 2013 شامل Pierre S.D. 77،474؛ هوستون، 118،880؛ میامی، 113،142؛ Walla Walla، Wash.، 94،643؛ آگوستا، مین، 87،047 دلار؛ شیکاگو، 119،980؛ فیلادلفیا، 112،941؛ بالتیمور، 113،137، نیویورک، 135،491؛ و واشنگتن دی سی، $ 144،604. درآمد متوسط این گروه 111،734 دلار با تفاوت 67،130 بین شهرهای کمترین پرداخت و بالاترین میزان پرداخت شده است.

چشم انداز کار

حقوق و دستمزد مالياتي
حقوق و دستمزد مالياتي

آمار دفتر آمار ایالات متحده شامل وکیل های مالیاتی در رده وکیل خود است. رشد کار پیش بینی شده برای وکلا در سال 2020 به میزان 10 درصد است، در مقایسه با افزایش 14 درصدی برای سایر مشاغل ایالات متحده. با توجه به وب سایت وکالت کار، رابرت هالیوال حقوقی، در حالی که شرکت های کوچک و متوسط کمترین حقوق وکیل را استخدام می کنند، این شرکت ها 54،750 دلار به 62،750 دلار به کمتر از شرکت های بزرگ پرداخت می کنند. با توجه به BLS، مقاصد قانونی تخصصی، مانند قانون مالیات و تمایل به نقل مکان، همچنین تعیین می کنند که چقدر شما در سطح ورودی قرار می گیرید.

2016 حقوق و دستمزد برای وکلا

طبق آمار دفتر آمار ایالات متحده، وکلا سالانه حقوق سالانه 118،160 دلار در سال 2016 به دست آورده اند. در پایین، وکلا درآمد 25 درصد از 77580 دلار را به دست آوردند، به این معنی که 75 درصد درآمد بیشتر از این مقدار بود. حقوق و دستمزد 75 درصد 17680 دلار است که به معنی 25 درصد بیشتر است. در سال 2016، 792،500 نفر در ایالات متحده به عنوان وکیل مشغول به کار شدند.

source

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

پنج ویژگی یک نرم افزار حسابداری موفق

حسابداری هزینه ها چیست؟

تفاوت حسابداری مالی و حسابداری مدیریتی

مدیریت سرمایه گذاری اولیه

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس :


ایمیل: info@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *