مشاوره رایگان: ۸۸۳۱۴۵۳۲/ ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

وکلای مالیاتی در مقابل CPA

وکلای مالیاتی در مقابل CPA

هر دو حسابداران رسمی اعلام شده، که به عنوان CPA شناخته می شوند، و وکلای مالیاتی برای افراد و سازمان هایی که تلاش می کنند به جهان پیچیده مالیات حرکت کنند، در دسترس هستند. اعضای هر دو حرفه بر روی انواع مسائل مرتبط با مالیات کار می کنند و تخصص آنها می تواند در برخی مناطق همپوشانی داشته باشد. با این حال، وکلا CPA و وکلای مالی نیز در زمینه هایی هستند که منحصر به حوزه خود هستند.

زمینه فعالیت موضوع فعالیت موسسه نوین ارقام ماندگار تراز انجام کلیه خـدمات مالی و حسابداری، مشاوره مـالی، مشاوره بیمه و مشاوره مالیاتی از قبیل تحریر دفاتر قانونی،تشکیل پرونده کد اقتصادی،شرکت حسابداری ، موسسه ابداری،گزارش فصلی و ارزش افزوده در حسابداری شرکتی،خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی تنظیم اظهارنامه مالیات عملکرد و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، صورت معاملات فصلی، تهیه لوایح و دفاعیه‌های مالیاتی و … می باشد.

 استراتژی های مالیاتی و آمادگی

وکلای مالیاتی در مقابل CPA
وکلای مالیاتی در مقابل CPA

وکلای CPA و وکلای مالیاتی پشتیبانی مالیاتی مالیاتی را ارائه می دهند، به افراد و سازمان ها کمک می کند تا تصمیم های مالی را با توجه به مزایای مالیاتی احتمالی یا جریمه هایی که این حرکت ها در آینده ایجاد می کند، تصویب کند. در این قلمرو، وکلای مالیاتی تخصص بیشتری در مورد سوالات حقوقی برنامه ریزی مالیاتی ارائه می دهند، در حالی که CPA ها تخصص بیشتری در مورد پیامدهای مالی دارند. برنامه ریزی مالیاتی شامل مواردی مانند اعتماد، برنامه ریزی املاک، سرمایه گذاری، هزینه های تجاری و شخصی، حقوق و دستمزد، ساختار کسب و کار و خود اشتغالی است. وکالت های مالی معمولا بازپرداخت مالیات را تهیه نمی کنند، اگرچه ممکن است مشاوره قانونی در مورد نحوه تکمیل جنبه های خاصی از بازگشت ارائه دهند. CPA ها بازپرداخت مالیات را تهیه می کنند و می توانند به طور مستقیم با سرویس درآمد داخلی پرونده را ثبت کنند.

دفاع مالیاتی

در صورتی که یک شخص یا نهاد نیاز به دفاع از خود در مورد موضوع مالیاتی، وکیل های مالیاتی و CPA می تواند مفید باشد. با این وجود، وکلای مالیاتی برای حل مسائل قانونی تحصیل کرده و میتوانند در سیستم دادگاه مشتریان را نمایندگی کنند، اینکه آیا مشتریان پرونده را علیه IRS آورده یا IRS آنها را برای جرایم مالی احتمالی مورد بررسی قرار می دهد. یک CPA می تواند به تقویت یک پرونده قانونی کمک کند، به ویژه اگر او کمک کرد که گزارش های مالیاتی را مورد سوال قرار دهد. یک وکلای مالیاتی مزیت وکیل مدافع را در اختیار دارد. در صورتی که در جهت وکیل عمل کند، اطلاعات CPA مربوط به پرونده مربوط به مشتری را ارائه می دهد، CPA تنها وکیل مدافع می دهد.
 
سایر مناطق مورد علاقه

در حالی که تمرکز وکلای مالیاتی بر قانون مالیات و مسائل بسیاری است که مربوط به آن است، کار CPA ها شامل سایر حوزه ها می شود. در واقع، بسیاری از CPA ها بر روی مالیات کار نمی کنند. CPA ها می توانند در طیف وسیعی از زمینه های حسابداری مانند برنامه ریزی مالی شخصی و حسابداری مالی شرکت، از جمله ایجاد گزارش های مالی و سایر اسناد عمومی، کار کنند. یک منطقه برجسته کار برای CPA حسابرسی است که مستلزم خدمت به عنوان یک مقام خارجی برای بررسی و تایید صورتهای مالی شرکت است تا اطمینان را برای سرمایه گذاران و دیگرانی که به اطلاعات وابسته هستند، اطمینان دهد.

تحصیلات

وکلای مالیاتی در مقابل CPA
وکلای مالیاتی در مقابل CPA

وکلای مالی و CPA وظایف سختگیرانه را دارند. وکالت های مالی باید یک مدرک تحصیلی کسب کنند و سپس امتحان انجمن دولتی دولتی را در ایالت که در آن برنامه ای برای تمرین انجام می شود، امتحان کنید. بعضی از آنها به دنبال فرصت های آموزشی دیگر در تخصص خود هستند، مانند مقطع کارشناسی ارشد مقررات مالیاتی یا مجوز CPA. کشورهای مورد نیاز خود را برای پذیرش امتحان CPA حفظ می کنند، اما اکثر آنها نیاز به حداقل 150 اعتبار کالج، که حدود پنج سال تحصیل است. بعضی از کشورها همچنین نیاز به حداقل تجربه کاری در زمینه دارند و یا اجازه می دهند که متقاضی از تجربه کار به عنوان یک جایگزین برای نیاز آموزشی استفاده کند. در نهایت، کسی که به دنبال مجوز CPA می گیرد، معاینه یکسان CPA را انجام می دهد.

2016 حقوق و دستمزد برای وکلا
طبق آمار دفتر آمار ایالات متحده، وکلا سالانه حقوق سالانه 118،160 دلار در سال 2016 به دست آورده اند. در پایین، وکلا درآمد 25 درصد از 77580 دلار را به دست آوردند، به این معنی که 75 درصد درآمد بیشتر از این مقدار بود. حقوق و دستمزد 75 درصد 17680 دلار است که به معنی 25 درصد بیشتر است. در سال 2016، 792،500 نفر در ایالات متحده به عنوان وکیل مشغول به کار شدند.

source

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

پنج ویژگی یک نرم افزار حسابداری موفق

حسابداری هزینه ها چیست؟

تفاوت حسابداری مالی و حسابداری مدیریتی

مدیریت سرمایه گذاری اولیه

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس :


ایمیل: info@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

      ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت خصوصی

راه اندازی شرکت خصوصی یک سرمایه گذاری هیجان انگیز است. که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. ثبت شرکت

ادامه مطلب »

ثبت شرکت مدلینگ

ثبت شرکت مدلینگ یکی از مواردی است که برای ورود به دنیای مدلینگ بسیار مهم است. ثبت شرکت مدلینگ به معنای

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *