مشاوره رایگان : ۸۸۳۰۷۶۳۹ /۸۸۸۶۰۳۲۱ / ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

حرفه و مدارک حسابداری بین المللی

حرفه و مدارک حسابداری بین المللی
حرفه و مدارک حسابداری بین المللی

حرفه و مدارک حسابداری بین المللی

دو مدرک حرفه ای برای حسابداران مدیریت وجود دارد. به دست آوردن یکی از این نامگذاری ها ممکن است به شما کمک کند که دستمزد بالاتر را فرمان دهید.

اولین گواهینامه مدیریت حسابدار (CMA) است که توسط موسسه حسابداران مدیریت (IMA) ارائه شده است. شما می توانید این مدرک را در صورتی کسب کنید که مدرک لیسانس را کسب کنید، امتحان دو بخش CMA را امتحان کنید و دو سال مداوم تجربه حرفه ای در حسابداری مدیریت یا مدیریت مالی کسب کنید.

دوم، تعیین نامناسب حسابداران مدیریت جهانی، ارائه شده توسط موسسه آمریکایی CPAs در ارتباط با مؤسسه حسابداران مدیریت حرفه ای مستقر در لندن است. این مدرک فقط از آغاز سال 2012 ارائه شده است. در ابتدا، برنامه CGMA این اعتبار را تنها بر اساس تجربه ارائه داد. از سال 2015، یک امتحان نیز وجود دارد.
 
Mulling، Kuchen، Knese و Searle همه CMA هستند. سیرل همچنین یک حسابدار رسمی رسمی (CPA) است، در حالیکه Mulling همچنین یک CPA و CTIP است. Kuchen تنها CMA است، اما می گوید ایده بسیار خوبی است که یک CPA باشد و همچنین یک حسابرس داخلی خبره (CIA) یا یک کارشناس حرفه ای خزانه داری (CTP) باشد. ناسیون همچنین CPA و مدیر مالی خبره (CFM) است. او می گوید: “هر یک از این موارد نیاز به گذراندن یک معاینه دقیق استاندارد و برآورده شدن نیازهای تجربی دارد. من هر یک از این مدارک را ارزیابی می کنم.”

نردبان شغلی

حرفه و مدارک حسابداری بین المللی
حرفه و مدارک حسابداری بین المللی

 حسابداران مدیریت اغلب حرفه خود را به عنوان حسابداران کارآموز برای یادگیری اصول حسابداری و نحوه عملکرد یک کسب و کار به کار می گیرند. سارل یادآور می شود که ممکن است آنها نیز به عنوان تحلیلگران آغاز کنند. از این نقشها، ممکن است پیش از تبدیل شدن به حسابداران ارشد یا تحلیل گران ارشد، سپس سرپرستان حسابداری، کنترل کننده ها، افسران مالی اصلی، پیشرفت کنند. با این حال، Mulling می گوید، نردبان شغلی می تواند در بسیاری جهات مختلف بسته به اهداف فردی شما باشد. او می گوید حسابداری مدیریت معمولا با گرفتن مدرک لیسانس شروع می شود و سپس به سمت گواهینامه CMA کار می کند.

حسابداران مدیریت اغلب خود را در شرکت ها به عنوان تصمیم گیرندگان حیاتی معرفی می کنند و فرصت هایی برای پیشبرد در بسیاری از مناطق مختلف دارند. او می گوید بهترین راه برای پیشبرد کار توسط داوطلب شدن برای کار بر روی پروژه های مختلف و وظایف تصمیم گیری در شرکت شما است تا دانش خود را از شرکت و نقش خود در موفقیت آن افزایش دهید. او همچنین توصیه می کند در حرفه خود در سطح محلی یا جهانی مشارکت داشته باشد. او می گوید موسسه حسابداران مدیریت این امکان را فراهم می کند و همچنین به حرفه ای ها کمک می کند شبکه ای را برای فرصت های شغلی، افزایش مهارت و حمایت از تصمیم گیری ایجاد کند. Kuchen می افزاید که طراحی سیستم های جدید، فرآیندهای کسب و کار و تجزیه و تحلیل هایی که موجب صرفه جویی در هزینه های شرکت و کمک به آن کارآمدتر می شود، همراه با علاقه و توانایی حسابداری هزینه ها، به شما کمک می کند تا پیشرفت کنید.

شغل شغلی یک مثال از یکی از مسیرهای حرفه ای برای حسابداران مدیریت است. او به عنوان یک حسابدار عمومی شروع کرد و مدرک CPA را کسب کرد، سپس به حسابداری مدیریت پیشرفت کرد و اعتبار CMA را کسب کرد. سرانجام، زمانی که او CFO شد، مدرک CFM را کسب کرد. “من در تهیه صورتهای مالی، هزینه های محصول و سودآوری، خزانهداری و مالی شرکت، ادغام و ادغام، مدیریت ریسک و برنامه های سودم کار کردم. من برای شرکت های دولتی و خصوصی کار می کردم و می خواستم تا حد زیادی در مورد کسب و کار و حسابداری من می توانم دنیا را ببینم. “

ببیشتر بخوانید »»»خدمات مشاوره مالی حسابداری مالی

یکی از بهترین حسابداران  می گوید که خودش را متمایز می کند و در حرفه خود پیشرفت می کند از طریق صدور گواهینامه و ادامه آموزش حرفه ای. او می گوید: “حرفه ای از طریق شایستگی های نشان داده شده و از طریق دیدگاه پیشرفت می کند.” “دیدگاه از کار خوب شما است که توسط رهبران و نفوذگران متوجه شده است. شغل پیشرفته است، زیرا مردم از این فرصت برای نشان دادن آنچه که می دانند و آنچه می توانند انجام دهند، می خواهند.”

حسابداران و تحلیل گران سطح پایین می توانند با نشان دادن مهارت های تحلیلی، رهبری و مالی پیشرفت کنند. او می گوید: “نقش کلیدی در تصمیم گیری های عملیاتی و پروژه های ویژه این است که حسابداران مدیریت خود را جدا از حسابدار سنتی مالی قرار دهند.”

بسته به نوع شرکت، حسابداران مدیریت نیاز به نشان دادن تخصص در زمینه های مختلف دارند. او می گوید: “در یک محیط تولید، حسابدار مدیریت باید توانایی های تولید ناب و / یا شش سیگما را برای سرعت بخشیدن به پیشرفت نشان دهد. در یک زمینه فنی، ممکن است حرفه ای نیاز به انجام وظایف در سیستم های در حال توسعه یا مدیریت پروژه های فنی فنی داشته باشد.” .
 
 که حسابداران مدیریت اغلب خواستار نظارت بر تلاش های بازاریابی می شوند و یا به عنوان تحلیل گران در پروژه های خاص عمل می کنند. این تجربیات می تواند آنها را برای مسئولیت های مدیریت اضافی یا در آماده سازی آماده کند.

 

source

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

همه چیز در باره حسابداری

 انواع خدمات حسابداری

 مقالات حسابداری رسوایی حسابداری

همه چیز در باره حسابداری

خدمات مشاوره مالی حسابداری مالی

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس :


ایمیل: info@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *