مشاوره رایگان: ۸۸۳۱۴۵۳۲/ ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

استراتژی های برنامه ریزی مالیاتی شما

استراتژی های برنامه ریزی مالیاتی شما

استراتژی های برنامه ریزی مالیاتی به دو هدف اصلی منجر شده است: کاهش درآمد مشمول مالیات و افزایش کسرهای خود.

اما تمام استراتژی های مالیاتی برابر نیستند و دارایی می تواند یک محاسبه سایه ای یا یک گوشه کار را پیدا کند، بنابراین شما

باید مطمئن شوید که طرح مالیاتی شما پرفکت است. در اینجا برخی از روش های اثبات شده برای کاهش بار مالیاتی خود و دریافت

پول به همان اندازه که ممکن است شرح داده شده است.

زمینه فعالیت موضوع فعالیت موسسه نوین ارقام ماندگار تراز انجام کلیه خـدمات مالی و حسابداری، مشاوره مـالی، مشاوره بیمه و مشاوره مالیاتی از قبیل تحریر دفاتر قانونی،تشکیل پرونده کد اقتصادی،شرکت حسابداری ، موسسه حسابداری،گزارش فصلی و ارزش افزوده در حسابداری شرکتی،خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی تنظیم اظهارنامه مالیات عملکرد و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، صورت معاملات فصلی، تهیه لوایح و دفاعیه‌های مالیاتی و … می باشد.

پول بیشتری را در حساب بازنشستگی یا حساب پس انداز خود قرار دهید

استراتژی های برنامه ریزی مالیاتی شما
استراتژی های برنامه ریزی مالیاتی شما

یکی از بهترین استراتژی های مالیاتی که شما می توانید استفاده کنید این است که برخی از پول خود را به مکان هایی که IRS نمی تواند آن را ادعا کند یعنی حساب های پس انداز بازنشستگی یا حساب پس انداز سلامت خود را منحرف کند. بدون مالیات، عبارت عملیاتی در اینجا است و از لحاظ مالی مناسب است که برخی از پول را در اوایل سال به عنوان بخشی از طرح مالیاتی خود منحرف کند. به عنوان یک پاداش اضافه شده، شما برای کسر بازنشستگی و پول کمی برای نیازهای پزشکی، که همیشه خوشایند است، به شما کمک می کند.

بیشتر بخوانید:9اطلاعات مالیاتی که استراتژی کسب و کار را معرفی می کنند

دریافت آموزش

رفتن به مدرسه یک راه عالی برای پول نقد در اعتبارات مالیاتی است. و شما نیازی به دانش آموز اول نیستید؛ همکاران باز هم می توانند از مزایای استفاده کنند. اگر دانشجوی جدید هستید، برای امید اعتباری واجد شرایط هستید اگر اعتبارات درسی مادام العمر وجود نداشته باشد، وجود ندارد. ما می دانیم که رفتن به آکادمیک ممکن است جنبه غریزی از استراتژی های برنامه ریزی مالی را به نظر برساند، اما مطمئنا حس مالی به حساب می آید. در طول یادگیری یک مهارت جدید و مفید می توانید مالیات خود را خراب کنید. کلاس ها نیازی نیست که به حرفه شما مرتبط باشند، اما چرا فرصت را ندارید تا خود را آگاهانه تر کنید؟ این یک پیروزی برای شماست!

بررسی کردن نمونه کارها خود را

این یکی برای افراد نابینا کمی دشوار است، بنابراین قبل از اینکه سهام خود را رها کنید، قطعا با مشاور مالیاتی و حسابدار مشورت کنید. یکی از استراتژی های مالیاتی که کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، بررسی های مالی خود با کمک یک حرفه ای می تواند به کاهش سود سرمایه ها کمک کند و به شما اجازه سرمایه گذاری در نهادهای بالاتر را بدهد. شما می توانید بهره وری را افزایش دهید، اما قطعا این استراتژی برنامه ریزی مالیاتی را به تنهایی انجام ندهید. شما قطعا نیاز به راهنمایی حرفه ای دارید.

حداکثر حساب کاربری 

فصل مالیات بر شما تاکید می کند؟ این تحت FSA شما (حساب انعطاف پذیر هزینه) تحت پوشش قرار می گیرد و شما باید از آن استفاده کنید و همچنین تعداد قابل قبولی دیگر FSA را قبل از پایان سال مالی استفاده کنید. یکی از هوشمندترین استراتژی های مالیاتی گرفتن یک FSA و سپس استفاده از آن در طول سال است. اگر شما در پایان سال باقی بمانید، پولتان را روی میز میگذارید.

یکی از مؤثرترین و شناخته شده ترین راهکارهای برنامه ریزی مالی، استفاده از مزایای مالیات بر حق هدایا است که می گوید شما می توانید 14،000 دلار از دارایی خود را به خانواده خود بدهید. این تاکتیک برای افرادی که می خواهند دارایی های خود را به حداقل برسانند و کسر آنها را به حداکثر برسانند بسیار مفید است اما هر کسی می تواند از آن استفاده کند. هدایا به عنوان کسر تعریف می شود و آنها یک روش هوشمند و ساده هستند تا درآمد ناخالصی تنظیم شده را پایین بیاورند.

بیشتر بخوانید:10 کلید برای برنامه ریزی بهتر و پیش بینی مدیران اجرایی

پول بیشتری را نگه داری کنید

استراتژی های برنامه ریزی مالیاتی شما
استراتژی های برنامه ریزی مالیاتی شما

از دست دادن پول بیشتر، قهرمان بی قید و شرط استراتژی های برنامه ریزی مالیاتی است! این یک قربانی کوچکی در کوتاه

مدت است که در عوض برای پرداختن به آرامش درازمدت. افزایش حقوق مالیات خود را در ابتدای سال. شما در برخی از هزینه

های اول کمی احساس خستگی می کنید، پس به طور کامل فراموش نکنید که تا زمان پرداخت مالیات – زمان صرف می شود.

اگر آماده باشید که مالیات خود را شروع کنید، راه هوشمندانه با استراتژی های برنامه ریزی مالی اثبات شده، شما باید با مشاور مالیاتی برنامه ریزی مالیات خود را تنظیم کنید و راه مناسب برای رسیدن به این دو هدف را بیابید: کاهش درآمد مشمول مالیات و افزایش کسر. متخصصان پیشرفته حسابداری متخصصان ماهر هستند که به شما کمک می کنند یک برنامه منحصر به فرد و موثر

را ایجاد کنید تا بتوانید درآمد مشمول مالیات خود را کاهش دهید در حالی که از رادار «IRS» خودداری می کنید. با سالها تجربه مالی، اعتبار چندانی و شور و شوق برای کمک به مردم مانند شما بیشتر از بازپرداخت مالیات خود را، شما می توانید اعتماد پیشرفته حسابداری به شما کمک کند با استراتژی های مالیاتی که کار خواهد کرد!

source

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

بازنشستگی متناسب با سابقه بیمه پردازی

10 کلید برای برنامه ریزی بهتر و پیش بینی مدیران اجرایی

سرمایه فکری و رویه های حسابداری مدیریت

خدمات مشاوره مالی حسابداری مالی

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس :


ایمیل: info@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

      ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت خصوصی

راه اندازی شرکت خصوصی یک سرمایه گذاری هیجان انگیز است. که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. ثبت شرکت

ادامه مطلب »

ثبت شرکت مدلینگ

ثبت شرکت مدلینگ یکی از مواردی است که برای ورود به دنیای مدلینگ بسیار مهم است. ثبت شرکت مدلینگ به معنای

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *