مشاوره رایگان: ۸۸۳۱۴۵۳۲/ ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

مبانی مدیریت پول و سرمایه(1)

مبانی مدیریت پول و سرمایه(1)

پرداخت پول و مدیریت پول می تواند کسب و کار پیچیده، زیرا علاوه بر مشتریان، جریان نقدی و مدیریت حساب های شما به درستی آن چیزی است که باعث می شود تا کسب و کار شما همگام شود. در نتیجه، پرداخت به طور کامل و در زمان و همچنین درک مدیریت پول، باید اولویت بندی شود، حتی اگر تصمیم به استخدام حسابدار یا کتابفروشی برای مدیریت کتاب ها کنید. شما همچنان باید با اصول اولیه حسابداری و مدیریت پول آشنا شوید و فعالیت هایی مانند درک اعتبار، خواندن اظهارات بانکی و فرم های مالیاتی و شناخت حساب های دریافتی و پرداختی را داشته باشید. شما همچنین باید به گزینه های خرید خرید مشتریان خود، از قبیل پول نقد، چک، کارت های اعتباری، کارت های اعتباری و گزینه های پرداخت آنلاین، و نیز ایجاد شرایط پرداخت و جمع آوری بدهی در صورت عدم پرداخت، توجه داشته باشید.

زمینه فعالیت موضوع فعالیت موسسه نوین ارقام ماندگار تراز انجام کلیه خـدمات مالی و حسابداری، مشاوره مـالی، مشاوره بیمه و مشاوره مالیاتی از قبیل تحریر دفاتر قانونی،تشکیل پرونده کد اقتصادی،شرکت حسابداری ، موسسه ابداری،گزارش فصلی و ارزش افزوده در حسابداری شرکتی،خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی تنظیم اظهارنامه مالیات عملکرد و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، صورت معاملات فصلی، تهیه لوایح و دفاعیه‌های مالیاتی و … می باشد.

افتتاح حساب بانکی

مبانی مدیریت پول و سرمایه(1)
مبانی مدیریت پول و سرمایه(1)

هنگامی که یک نام را انتخاب کرده اید و کسب و کارتان را ثبت کرده اید، باید یک حساب تجاری تجاری را باز کنید. راه اندازی یک حساب بانکی تجاری آسان است. با انتخاب بانکی که می خواهید با آن کار کنید – فکر کنید که برای کسب و کار کوچک مناسب است – شروع کنید و برای تنظیم یک قرار ملاقات برای باز کردن یک حساب، تماس بگیرید. خیلی بیشتر از آن لازم نیست. با این حال، هنگام رفتن، مطمئن شوید که شناسایی شخصی و همچنین اسناد تجاری ثبت نام کسب و کار و مجوز کسب و کار خود را، زیرا معمولا برای باز کردن یک حساب بانکی تجاری لازم است. گام بعدی، سپرده شدن پول به حساب جدید شما (حتی 100 دلار درست است). اگر اعتبار شما صحیح باشد، از بانک بخواهید خط اعتباری خود را به حساب خود اضافه کند، که می تواند بسیار مفید باشد هنگام خرید برای کسب و کار و یا در طول دوره های فروش آهسته برای پوشش هزینه ها تا زمانی که کسب و کار افزایش می یابد. همچنین اطمینان حاصل کنید که در مورد یک حساب تجاری تجاری کارت اعتباری، حساب بدهی و دیگر خدمات کسب و کار کوچک بپرسید.

بیشتر بخوانید:چالش‌های پیش‌رو پیاده‌سازی استانداردهای بین‌المللی حسابداری

حسابداری

هنگامی که زمان برای تنظیم کتاب های مالی شما می آید، شما دو گزینه دارید – خودتان آن را انجام دهید یا یک حسابدار یا حسابداری را استخدام کنید. شما ممکن است بخواهید هر دو را با نگه داشتن کتاب های خود و استخدام حسابدار برای آماده سازی پایان سال صورت حساب های مالی و فرم های مالیاتی انجام دهید. اگر بخواهید کتاب خودتان را حفظ کنید، مطمئن شوید که در نرم افزار حسابداری مانند QuickBooks یا Quicken سرمایه گذاری می کنید زیرا آسان است برای استفاده و حسابداری تقریبا لذت بخش است. اکثر برنامه های نرم افزاری حسابداری به شما امکان ایجاد فاکتورها، ردیابی حساب های حساب بانکی و اطلاعات حساب های تجاری و پیگیری حساب های قابل پرداخت و دریافتی را می دهد.

اگر در مورد توانایی های حسابداری خود حتی با کمک نرم افزار حسابداری مطمئن نیستید، ممکن است بخواهید یک کتابفروشی را استخدام کنید تا کتاب های شما را به صورت ماهانه و حسابدار قانونی برای حسابرسی در یک ماه و آماده سازی پایان نامه های کسب و کار و مالیات بازده برای پیدا کردن یک حسابدار یا حسابرس در منطقه خود، می توانید با انجمن حسابداران مجاز آمریکا یا موسسه حسابداران حرفه ای آمریکا تماس بگیرید. در کانادا، می توانید با حسابداران مجاز کانادا یا انجمن حسابداران کانادایی تماس بگیرید.
اگر فقط در آخر هفته ها فقط برای چند دلار اضافی درآمد داشته باشید، نیازی به نرم افزار حسابداری یا خدمات حسابداری نیست. نگران نباشید، در یک دفتر اساسی سرمایه گذاری کنید و تمام هزینه های کسب و کار و فروش را ضبط کنید. از آنجا که شما این کار را به تنهایی انجام می دهید، مطمئن باشید برای محاسبه چگونگی سرمایه گذاری در کسب و کار خود در مقابل درآمد و سود پیش بینی شده، از رویکرد رایج استفاده کنید. همچنین به یاد داشته باشید که تمام پرونده های تجاری و مالیاتی را در یک مکان خشک و امن تا هفت سال نگه دارید. این حداکثر مقدار زمانی است که IRS و Revenue Canada می توانند اطلاعات کسب و کار گذشته و هزینه را درخواست کنند.

پذیرش نقدی، چک و کارت اعتباری

مبانی مدیریت پول و سرمایه(1)
مبانی مدیریت پول و سرمایه(1)

در محیط کسب و کار رقابتی امروز، شما باید مشتریان را با بسیاری از روش های پرداخت، از جمله پول نقد، کارت نقدی، کارت اعتباری و پول نقد الکترونیکی ارائه دهید. هزینه ای برای ارائه این گزینه های پرداخت وجود دارد – هزینه های حساب، هزینه های معامله، اجاره تجهیزات و بازرگانان براساس درصد کل ارزش فروش. اما این هزینه ها باید به عنوان هزینه انجام کسب و کار در قرن بیست و یکم مورد توجه قرار گیرد. با این حال، می توانید با خرید برای بهترین خدمات با بهترین قیمت، هزینه را کاهش دهید. همه بانک ها، حساب های تجاری و خدمات پردازش پرداخت همگی مشابه نیستند و هزینه ها به طور گسترده ای متفاوت است. شما همچنین می توانید با انجمن های کسب و کار کوچک مانند اتاق بازرگانی بررسی کنید تا ببینید آیا آنها تخفیف های اعضا را ارائه می دهند؛ صرفه جویی در هزینه های بازرگان تجاری کارت اعتباری 2 درصد است. فقط به یاد داشته باشید، مصرف کنندگان انتظار می رود گزینه های زمانی که زمان می آید برای پرداخت هزینه های خود را، و اگر شما انتخاب می کنید برای ارائه این انتخاب، انتظار فروش کمتر.

بیشتر بخوانید:راهنمای نهایی برای امور مالیاتی شما

پول نقد اولین راه برای پرداخت است، که عالی است زیرا مایع است و هیچ زمان پردازش مورد نیاز وجود ندارد. همانطور که پول نقد وارد می شود، می توانید آن را برای پرداخت صورتحساب و سرمایه گذاری در فعالیت های کسب و کار برای افزایش درآمد و سود استفاده کنید. نکته اصلی این است که پول نقد خطرناک است زیرا شما می توانید از دست رفته یا از دست دادن آن. در چنین مواردی جمع آوری از شرکت بیمه شما ممکن است دشوار باشد اگر معامله کاغذی به عنوان مدرک وجود نداشته باشد. حتی اگر شما ترجیح می دهید که پول نقد دریافت نکنید، افرادی هستند که پول نقد را پرداخت می کنند، بنابراین عادت به ساخت سپرده های بانکی روزانه در طول روزهای نورانی وجود دارد. همچنین در شرایطی که نمی توانید به بانک دسترسی داشته باشید، در ذخیره سازی با کیفیت مناسب برای ذخیره سازی نقدی سرمایه گذاری کنید.

source

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

آنچه باید در مورد بیمه بیکاری بدانید

پنج ویژگی یک نرم افزار حسابداری موفق

تفاوت حسابداری مالی و حسابداری مدیریتی

مدیریت سرمایه گذاری اولیه

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس :


ایمیل: info@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

      ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت خصوصی

راه اندازی شرکت خصوصی یک سرمایه گذاری هیجان انگیز است. که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. ثبت شرکت

ادامه مطلب »

ثبت شرکت مدلینگ

ثبت شرکت مدلینگ یکی از مواردی است که برای ورود به دنیای مدلینگ بسیار مهم است. ثبت شرکت مدلینگ به معنای

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *