مشاوره رایگان: ۸۸۳۱۴۵۳۲/ ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

چهار گزینه وام برای تضمین بدهی برای اعتبار

چهار گزینه وام برای تضمین بدهی برای اعتبار

مقایسه وام های ادغام بدهی
از خدماتی مانند  برای جستجو برای وام دهندگان که وام به مصرف کنندگان را با نمره اعتباری خود می گیرید استفاده کنید.

یک سرویس مقایسه وام به شما گزینه های چند وام دهنده را نشان می دهد و به شما اجازه می دهد که شرایط را مقایسه کنید.

زمینه فعالیت موضوع فعالیت موسسه نوین ارقام ماندگار تراز انجام کلیه خـدمات مالی و حسابداری، مشاوره مـالی، مشاوره بیمه و مشاوره مالیاتی از قبیل تحریر دفاتر قانونی،تشکیل پرونده کد اقتصادی،شرکت حسابداری ، موسسه ابداری،گزارش فصلی و ارزش افزوده در حسابداری شرکتی،خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی تنظیم اظهارنامه مالیات عملکرد و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، صورت معاملات فصلی، تهیه لوایح و دفاعیه‌های مالیاتی و … می باشد.
برای گزینه های با نرخ بهره بالاتر آماده باشید. در وام های ادغام ادغام برای اعتبار می تواند تا 36 درصد در برخی موارد، که باعث می شود تثبیت بدهی خود را گران است. شما می توانید شرایط وام را از 24 تا 60 ماه انتظار ببرید. دوره بازپرداخت طولانی تر، پرداخت های شما پایین خواهد بود، اما بیشتر علاقه شما را پرداخت خواهد کرد.
به عنوان مثال، وام 10000 دلاری با 35.99 درصد بیش از 5 سال بازپرداخت خواهد پرداخت ماهانه 361.27 $. شما می خواهید مبلغی بیش از دو برابر آن را پرداخت کنید – 11.676 دلار به دقت. اگر نمره اعتباری شما فقط به شما اجازه می دهد تا وام های با نرخ بهره بالا را واجد شرایط، بهتر است گزینه های دیگر را در نظر بگیرید.

استفاده از وام دهی همکار به هم

چهار گزینه وام برای تضمین بدهی برای اعتبار
چهار گزینه وام برای تضمین بدهی برای اعتبار

وام دهی همکارانه با استفاده از پول جمع آوری شده به شما اجازه می دهد تا از سرمایه گذاران فردی قرض بگیرید. این سرمایه گذاران شخصا مشخصات و درخواست شما را بررسی می کنند و تصمیم می گیرند که آیا به شما قرض بدهید. درخواست وام شما ممکن است توسط چند سرمایه گذار انجام شود، اما شما هنوز هم فقط باید یک بار پرداخت در هر ماه. بانک ها چندین پلت فرم همکاری مجرمانه برای شما هستند که می توانید از وام های ادغام بدهی با اعتبار استفاده کنید. همانند سایر سایت های مقایسه ی وام، شبکه های وام دهی همکار به شما با گزینه های متعدد برای مقایسه و انتخاب می کنند.

بعضی ها حتی اجازه می دهند نرخ خود را بررسی کنید بدون این که به اعتبار خود بپردازید.

بیشتر بخوانید:نرم افزار حسابداری odoo

تعادل انتقال به یک کارت اعتباری جدید

هنگامی که اعتبار بدی دارید، واجد شرایط بودن و یا انتقال کارت اعتباری صفر درصد است. با این حال، اگر بتوانید اعتبار کافی داشته باشید، می توانید با استفاده از کارت اعتباری موجود، مانده حساب خود را به حساب دیگر منتقل کنید. حتی اگر سود یک نرخ بهره پایین را به دست نیاورید، تثبیت تعادل کارت اعتباری باعث می شود که پرداخت صورتحساب شما آسان تر شود. بیشتر شما می توانید تعادل خود را ترکیب کنید، پرداخت های کمتری داشته باشید و شما می توانید با پرداخت بدهی های کمتری تمرکز کنید.

به سرمایه گذاری در خانه ضربه بزنید
یکی از مزایای مالکیت این است که توانایی استفاده از سهامی که در طی سالها به دست آورده اید، استفاده کنید. بسته به روش و قرض دهنده، ممکن است بتوانید از 80 تا 90 درصد از سهمیه خانه خود برای تأمین اعتبار خود استفاده کنید.

خط اعتباری خانه

خط اعتباری خانه خط خط اعتباری است که توسط خانه شما تامین می شود. در طول سالهای اولیه شما فقط باید مبلغ سود ماهانه در خط اعتباری را پرداخت کنید. هنگامی که این دوره “قرعه کشی” تمام شده است، شما باید مقدار مشخصی از زمان را برای پرداخت کامل تعرفه خود داشته باشید. وام دهنده، بدهی، درآمد و اعتبار خود را هنگامی که درخواست می کنید، در نظر بگیرید.

وام مسکن دوم

وام دوم وام جدیدی است که از وام اولیه شما جداگانه است، براساس صلاحیت شما در خانه شما. وام های دوم ریسک بیشتری دارند و تمایل دارند نرخ پیشفرض بالاتری داشته باشند، بنابراین نرخ بهره بالاتری نسبت به وام های اولیه دارند. این چیزی است که باید در نظر بگیرید وقتی که گزینه های شما را وزن می کنید.

چهار گزینه وام برای تضمین بدهی برای اعتبار
چهار گزینه وام برای تضمین بدهی برای اعتبار

بازپرداخت پول نقد

با استفاده از پول نقد از طریق رفاهی، شما وام مسکن خود را به یک صندوق جدید ریسک می کنید، و از سرمایه ای که به صورت نقدی به دست آورده اید، استفاده می کنید. پس از آن میتوانید از پول نقد برای پرداخت بدهی خود استفاده کنید. مزیت یک بازپرداخت پول نقد، این است که شما به جای پرداختن به نوع دیگری از بدهی، فقط یک وام را پرداخت میکنید. وام دهنده در هنگام پرداخت تقاضا برای پرداخت پول نقد، میزان اعتبار شما، بدهی و درآمد شما را در نظر می گیرد.

نرخ بهره، شرایط وام و مبلغ ماهانه را مقایسه کنید تا تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای شما بهترین باشد. شما می خواهید نرخ بهره و پرداخت خود را تا آنجا که ممکن است پایین نگه دارید، بنابراین شما فشار اضافی در امور مالی خود قرار نمی دهید.

بیشتر بخوانید:حسابداری مالیاتی چیست؟

هنگامی که شما بدهی خود را با سهم خود در خانه تثبیت میکنید، خانه خود را در خط میگذارید. اگر شما نمیتوانید برای هر یک از محصولات وام مبتنی بر خانه خود پرداخت کنید، شما در معرض سلب حق اقامه دعوی هستید.

مراقب باشید از کلاهبرداری تسویه بدهی

همانطور که گزینه های خود را خریداری می کنید، اطمینان حاصل کنید که از کلاهبرداری های ادغام بدهی مطلع شوید. هر وام که تأیید را تأیید می کند یا از شما پیش از اعمال شما پول می پردازد، احتمالا کلاهبرداری است. برای جلوگیری از استفاده از آن، به دقت بررسی کنید.

 

source

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

کاربرد مایکروسافت اکسس در حسابداری

پنج ویژگی یک نرم افزار حسابداری موفق

نرم افزار حسابداری NetSuite ERP

خدمات مشاوره مالی حسابداری مالی

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس :


ایمیل: info@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

      ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت خصوصی

راه اندازی شرکت خصوصی یک سرمایه گذاری هیجان انگیز است. که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. ثبت شرکت

ادامه مطلب »

ثبت شرکت مدلینگ

ثبت شرکت مدلینگ یکی از مواردی است که برای ورود به دنیای مدلینگ بسیار مهم است. ثبت شرکت مدلینگ به معنای

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *