مشاوره رایگان: ۸۸۳۱۴۵۳۲/ ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

پیامدهای مالیات سرمایه گذاری

پیامدهای مالیات سرمایه گذاری

هر حساب سرمایه گذاری که شما دارید با پیامدهای مالیاتی همراه است. بعضی از این پیامدها هزینه هایی هستند که شما به آنها تحمیل می کنید، مانند مالیات بر درآمد سرمایه، در حالی که دیگران هزینه های واقعی خود را از دست می دهند، مانند کمک به حساب بازنشستگی معوق مالیاتی. درک پایه ای از این که چگونه قوانین مالیاتی به سرمایه گذاری های شما تاثیر می گذارند می توانند به شما در تصمیم گیری های نمونه کارها بهتر کمک کنند.

زمینه فعالیت موضوع فعالیت موسسه نوین ارقام ماندگار تراز انجام کلیه خـدمات مالی و حسابداری، مشاوره مـالی، مشاوره بیمه و مشاوره مالیاتی از قبیل تحریر دفاتر قانونی،تشکیل پرونده کد اقتصادی،شرکت حسابداری ، موسسه ابداری،گزارش فصلی و ارزش افزوده در حسابداری شرکتی،خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی تنظیم اظهارنامه مالیات عملکرد و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، صورت معاملات فصلی، تهیه لوایح و دفاعیه‌های مالیاتی و … می باشد.

*این مقاله صرفا برای اطلاع عمومی هست:پیامدهای مالیات سرمایه گذاری

صرفه جویی در مالیات بر حساب های سرمایه گذاری

پیامدهای مالیات سرمایه گذاری
پیامدهای مالیات سرمایه گذاری

من با خبر خوب شروع میکنم کد مالیاتی نوشته شده است تا مردم را تشویق کند تا برای بازنشستگی صرفه جویی کنند. مشارکتهای انجام شده در یک IRA سنتی، یک برنامه تعریف شده (به عنوان مثال یک طرح 401 (k)) و انواع مشابه حسابهای بازپرداخت مالیات، لایحه مالیاتی شما را در سالی که سهم خود را تا محدودیت های درآمد خاصی کاهش می دهید، کاهش می دهد.

این دو راه وجود دارد. اگر شما مشغول به کار و مشارکت در برنامه تعریف شده کارفرمای خود هستید، مشارکت شما از پیش پرداخت سود چک شما حذف می شود. این اجازه می دهد تا یک فرد به پرداخت هزینه های خود را کاهش می یابد با مقدار کمتر از او در واقع کمک می کند. یک زن و شوهر که در مقیاس مالیاتی 25٪ با حقوق و دستمزد ترکیبی 100،000 دلار است و 10،000 دلار در سال زودتر به برنامه 401 (k) خود می افزایند، مالیات فدرال فدرال را تنها 7،500 دلار کاهش می دهد. چرا؟ آنها فقط در سطح فدرال با درآمد 90،000 دلاری مالیات می کنند، حتی اگر 100،000 دلار به دست آورند.

بیشتر بخوانید:خدمات مشاوره مالی حسابداری مالی

دوم این است که اگر شما به یک IRA سنتی یا یک نوع حساب معوق مالیاتی مشابه کمک کنید. با محدودیت های خاص و محدودیت های درآمد، درآمد مشمول مالیات بر درآمد دلار-دلار با ایجاد سهمیه IRA را پایین می آورید. برای کسی که در مقیاس مالیاتی 25٪ است، کمک مالی 5500 دلار مبلغی را به مبلغ 1،375 دلار (5500 دلار در 25 درصد) کاهش می دهد و هزینه واقعی پرداخت جیب را فقط 4،125 دلار (5500 دلار – 1،375 دلار) می پردازد.

با این وجود، مالیات ها زمانی است که از حساب یک حساب مالی منتهی شده خارج می شوند، بنابراین مشارکت دائمی مالیاتی نیست. یک Roth IRA در آن سهم متفاوت است که با دلار پس انداز ساخته می شود. هنگامی که شما به Roth IRA کمک می کنید، لایحه مالیاتی شما برای سال جاری بدون تغییر است. 5500 دلار کمک هزینه 5،500 دلار از جیب شما. شما می توانید این کار را انجام دهید اگر اعتقاد دارید که میزان مالیات شما در بازنشستگی بالاتر خواهد بود یا می خواهید میزان بازپرداخت اجباری را که در بازنشستگی با آن مواجه هستید کاهش دهید.

سود سرمايه، درآمد سود، سود سهام و توزیع در حساب های بازنشستگی عموما بدون مالیات می باشد. اگر شما یک سهام را با یک افزایش یا یک توزیع از یک صندوق متقابل یا بهره از اوراق قرضه در یک حساب بازنشستگی دریافت میکنید، به احتمال زیاد هیچ مالیاتی را تحمل نخواهید کرد.

هزینه های مالیاتی در حساب های سرمایه گذاری

پیامدهای مالیات سرمایه گذاری
پیامدهای مالیات سرمایه گذاری

در حال حاضر، این خبر بد است. درآمد حاصل از سرمایه گذاری های موجود در حساب های مالیاتی، مانند حساب های کارگزاری سنتی، به طور کلی مالیات می باشد. اگر شما یک سرمایه گذاری یا سود سهام، سود یا توزیع دریافت می کنید، یک رویداد مالیاتی بیشتر ایجاد می شود.

بیشترین شناخته شده از این حوادث مالیاتی، سود سرمایه است. اگر یک سرمایه گذاری خریداری کنید بدون در نظر گرفتن اینکه آیا سهام، اوراق قرضه یا سهام در صندوق مشترک یا صندوق معامله مبادله (ETF) است و شما آن را برای بیش از شما پرداخت می کنید، سود مالیاتی است. مالیات بر درآمد سرمايه شما بستگی به مدت زمان نگهداری دارایی شما دارد. سود حاصل از سرمایه گذاری هایی که برای کمتر از یک سال نگهداری می شوند، سود کوتاه مدت سرمایه می باشند و در نرخ مالیات نهایی خود (بین 25٪ و 33٪ برای اکثر سرمایه گذاران فردی) مالیات می گیرند. سود حاصل از سرمایه گذاری که برای مدت بیش از یک سال برگزار می شود، نرخ بهره ماليات درازمدت (15 درصد براي بيشتر سرمايه گذاران فردي). اگر سرمایه گذاری را برای از دست دادن به فروش برسانید، سود سرمایه ای جبران می شود. تلفات اضافی می تواند تا 3000 دلار در سال کسر شود.

سود تقسیم شده همچنین دریافت مالیات ترجیحی را دریافت می کند. آنها برای حداکثر سرمایه گذاران فردی با نرخ 15٪ مالیات می پردازند، تا زمانی که یک دوره برگزاری 61 روزه متوالی برآورده شود. نه همه سرمایه گذاری های سهام توزیع واجد شرایط است. مشارکت مستمر سهام (MLP) و اعتماد سرمایه گذاری املاک (REITs) دو نمونه از دارایی است که توزیع ها برای نرخ مالیات پایین تر واجد شرایط نیستند. اگر سوالی درمورد اینکه آیا واجد شرایط تقسیم سود است، با اداره روابط سرمایه گذار شرکت تماس بگیرید.

صندوق متقابل یا ETF می تواند هر دو سود سهام و سود سرمایه را توزیع کند. توضیح اینکه توزیع ها سود سرمایه هستند و سود سهام واجد شرایط در فرم 1099 ذکر شده است، که هر ساله توسط شرکت صندوق ارائه می شود.

درآمد بهره در نرخ مالیات بر درآمد حاشیه ای شما محاسبه می شود. درآمد حاصل از اوراق قرضه مشمول مالیات، دارایی بازار پول، گواهی سپرده (CD) و سایر دارایی های مشابه متوجه می شود. با این حال، علاقه به اوراق قرضه شهری معمولا غیر مالی است.

درآمد بالا درآمد نیز مالیات اضافی 3.8٪ درآمد خالص سرمایه (NII) را متحمل می شود. این مبلغ در بالای مالیات های سرمایه گذاری دیگر متهم شده است. این امر در مورد، سود، سود سهام و سود سرمایه ای که در حساب های قابل پرداخت وجود دارد محدود می شود.

مالیات بر بازنشستگی

پس از 70 سالگی، شما باید حداقل توزیع مورد نیاز (RMD) را از حساب های بازنشستگی مالیاتی خود، از جمله طرح های 401 (k) و IRA های سنتی دریافت کنید. RMD ها نیز باید از طرح Roth 401 (k) گرفته شود. مجازات اعمال می شود اگر RMD در صورت لزوم گرفته نشود.

خروج از حساب بازنشستگی معوق مالیاتی در نرخ مالیات بر درآمد معمول غالبا شما که ممکن است بالاتر یا پایین تر از آنچه که در زمانی که شما مشارکت را انجام دادید، مالیات می شود. مالیات بر میزان حذف شده اعمال می شود، نه مبلغ پرداخت شده. بنابراین اگر مبلغ 5500 دلاری شما به $ 20،000 افزایش پیدا کند و مبلغ 10،000 دالر را برداشتید، از پرداخت مبلغ 10،000 دالر به طور کامل محروم خواهید شد. 10٪ مجازات اضافی به طور کلی برای خروج از حساب پس انداز بازنشستگی قبل از سن 59 ساله اعمال می شود.

اخراج از IRA Roth مالیات نیست، همانطور که قبلا گفته شد. Roth IRA ها نیز از RMD ها معاف هستند. برای جلوگیری از توزیع های اجباری، یک طرح Roth 401 (k) می تواند قبل از بازنشستگی به Roth IRA برود.

سه امتیاز اضافی
اگرچه هیچ کس مالیات پرداخت نمی کند، مالیات نباید تعیین کننده اصلی تصمیمات سرمایه گذاری شما باشد. هنگام تعیین زمانی که برای خرید یا فروش هر گونه سرمایه گذاری، تصمیم خود را بر اساس ویژگی های فعلی سرمایه گذاری و مناسب بودن آن برای نمونه کار خود انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید:حسابداری مالیاتی چیست؟

کد مالیاتی اجازه می دهد تا انعطاف پذیری قابل توجهی را در چه نوع از حساب های سرمایه گذاری را نگه می دارد اجازه می دهد تا شما را به استفاده از آنچه که به عنوان “محل دارایی” به نفع شما استفاده می شود. شما می توانید سرمایه گذاری کنید که ممکن است کمترین نرخ مالیات و کمترین تعداد حوادث مالیاتی را در حساب های مالیاتی شما و مواردی که احتمالا در حساب های بازنشستگی شما بیشترین و یا مکرر را به حساب آورده اند، تحمیل کنید. (رابرت کارلسون در “مجله AAII مارس 2010” برای اطلاعات در مورد آنچه که در IRA می تواند و نمی تواند برگزار شود، به “انجام و عدم سرمایه گذاری IRA” مراجعه کنید.)

در نهایت، درک کنید که کد مالیاتی پیچیده است. سالانه “راهنمای سرمایه گذار فردی برای برنامه ریزی مالیات شخصی” (اخیرا در مجله AAII دسامبر 2013) یک مروری خوب از نرخ های مالیات غالب، محدودیت های کمک مالی حساب پس انداز بازنشستگی و تغییرات در قانون مالیات ارائه می دهد. نه این و نه این مقاله می تواند هر منطقه خاصی از کد مالیاتی که ممکن است شما را تحت تاثیر قرار دهد، پوشش دهد. اگر سوالی در مورد وضعیت شخصی یا نوع خاص سرمایه گذاری دارید، با یک متخصص مالیاتی مشورت کنید.

source

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

آنچه باید در مورد بیمه بیکاری بدانید

مبانی مدیریت پول و سرمایه(1)

تفاوت حسابداری مالی و حسابداری مدیریتی

مدیریت سرمایه گذاری اولیه

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس :


ایمیل: info@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

      ثبت شرکت خصوصی

ثبت شرکت خصوصی

راه اندازی شرکت خصوصی یک سرمایه گذاری هیجان انگیز است. که نیاز به برنامه ریزی و اجرای دقیق دارد. ثبت شرکت

ادامه مطلب »

ثبت شرکت مدلینگ

ثبت شرکت مدلینگ یکی از مواردی است که برای ورود به دنیای مدلینگ بسیار مهم است. ثبت شرکت مدلینگ به معنای

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *