مشاوره رایگان : ۸۸۳۰۷۶۳۹ /۸۸۸۶۰۳۲۱ / ۸۸۳۱۴۵۳۲ (۰۲۱)

دسته بندی :

4 نوع حساب حسابداری برای راه اندازی شرکت

4 نوع حساب حسابداری برای راه اندازی شرکت

مقابله با ارائه یک مفهوم مسئولیت خاص شما ممکن است منجر به برخی رفتارهای سختگیرانه توسط حسابرسان دولتی شود. هیچ عذر و بهانه ای وجود ندارد، سپس: انجام تکالیف خود و بررسی حرفه ای – و یک بازنگری! – برای اطمینان از همه چیز درست است.

علاوه بر این، چند مرحله دیگر نیز وجود دارد که قبل از تماس با متخصصان باید آن را انجام دهید. تمرین چهار استراتژی زیر برای نجات بیکن شرکت SaaS شما باید حسابرسان دولتی در مرحله کاری شما به پایان برسند.

زمینه فعالیت موضوع فعالیت موسسه نوین ارقام ماندگار تراز انجام کلیه خـدمات مالی و حسابداری، مشاوره مـالی، مشاوره بیمه و مشاوره مالیاتی از قبیل تحریر دفاتر قانونی،تشکیل پرونده کد اقتصادی،شرکت حسابداری ، موسسه ابداری،گزارش فصلی و ارزش افزوده در حسابداری شرکتی،خدمات حسابداری | خدمات حسابرسی تنظیم اظهارنامه مالیات عملکرد و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، صورت معاملات فصلی، تهیه لوایح و دفاعیه‌های مالیاتی و … می باشد.

1. برنامه ریزی مالیاتی خود را با شرکت خود مقیاس دهید

4 نوع حساب حسابداری برای راه اندازی شرکت
4 نوع حساب حسابداری برای راه اندازی شرکت

بعضی چیزها باعث می شود که حسابداران مالیاتی بیشتر در معرض سردرد قرار بگیرند تا زمانی که یک شرکت در زمان رفع آنها در بازارهای جدید فاقد اعتبار باشد. در نظرسنجی از 29 ایالت توسط موسسه حاکم، 85 درصد موافقت کردند که عدم پرداخت مالیات بر کسب و کار یک مشکل است، در حالی که نزدیک به 30 درصد آن را به عنوان یک نگرانی عمده ارزیابی کرده است.

مشکل این است که شما ممکن است مالیات خود را در بازار اصلی خود، اما اگر شما در حال گسترش در خارج از کشور و یا در سراسر خطوط دولت، شما نیاز به برنامه ریزی برای بدهی های جدید خود را در آن مکان. من در گذشته با بیش از یک مشتری کار کرده ام که رویکرد “آن را تنظیم کرده و فراموش کرده ام” به مالیات. با این حال، زمانی که کسب و کارهای مشتریان شروع به افزایش می کردند، این تاکتیک به یک مشکل بزرگ تبدیل شد.

بیشتر بخوانید:بهترین کارشناس برای امور اعتباری شما

از این مسئله اطمینان حاصل کنید که شما حرفه ای مالیاتی را به نقشه راه شرکت خود متصل کرده اید تا آماده سازی خود را هدایت کنید. داشتن این دانش در دسترس است که به شما کمک می کند از یک فاجعه انطباق احتمالی جلوگیری کنید.

2. از درآمد حاصل از درآمد بالا نگاه کنید

شناخت درآمد در پیش رو یک استراتژی خطرناك است. اگر یک مشتری خواستار خروج زود هنگام از قرارداد و یا بازپرداخت آن باشد، اگر پول نقد برای چیز دیگری تعیین شده باشد، می تواند مشکل ایجاد کند.

ما به طور منظم شرکت هایی را که در روش حسابداری مبتنی بر پول نقد هستند، در هنگام ورود به بازار می بینیم، زیرا این روش در ابتدای مراحل آسان و شهودی است. اما ما از احتیاط می خواهیم: ما همیشه مشتریان خود را – به ویژه کسانی که به دنبال سرمایه گذاری خارجی هستند – تشویق می کنیم تا به روش حسابداری مبتنی بر تعهد بپردازیم.

درآمد فاکتور در طول مدت قرارداد. و اگر روابط مشتری احتمالا فراتر از زندگی قرارداد باشد، آن را به محاسبات درآمد خود بسپارید تا عکس فوری دقیقی از کسب و کار به دست آورید.

مرتبط: روش تعیین بهترین مدل قیمت گذاری برای برنامه شما

3. موارد اضافی را شناسایی کنید

4 نوع حساب حسابداری برای راه اندازی شرکت
4 نوع حساب حسابداری برای راه اندازی شرکت

آیا شما خدمات مکمل را برای تکمیل محصول اصلی خود می فروشید؟ آیا هزینه های خارج از محصول اصلی شارژ می کنید؟ اگر نگران نباشید، می توانید عجله کنید. من اخیرا مجبور شدم از طریق این تمرین با مشتری کار کنم؛ ما مجبور بودیم زمان بیشتری را صرف شکستن خدمات و ساختار هزینه پس از واقعیت کنیم.

درآمد را از میان اجزای بر اساس تخمین تخمین هزینه هر سرویس یا هزینه به صورت جداگانه اختصاص دهید. بسیاری از شرکت های SaaS قبلا مزایای انجام این کار را شناخته اند.

تحقیقات از Armanino LLP نشان می دهد کاهش 13 درصدی در شرکت ها که درآمد غیر اشتراکی را بین 2012 تا 2014 می گذارند؛ این یک شیب است که عمدتا مربوط به پیدا کردن ارزش مستقل است که محصولات تکمیلی دارای. این رویکرد فقط به کاهش ارزش انفرادی خدمات شما کمک نمی کند؛ این امر همچنین باعث ایجاد معیارهای زندگی متوسط مشتریان شما خواهد شد.

بیشتر بخوانید:بهترین کارشناس برای امور اعتباری شما

4. در بالای تغییرات نگه دارید

تغییرات از هر جهت می آیند قوانین جدید به رسمیت شناختن درآمد در اوایل سال جاری به اجرا در آمد، و بسیاری از ایالت ها همچنان روش های خود را برای مالیات SaaS درک می کنند.

به طور خاص، سازمان های نظارتی در حال کار سخت برای یافتن قوانین مناسب هستند، و با درآمد SaaS که در سال 2011 تا 2016 به میزان CAGR 19.5 درصد رشد می کند، مدت ها پیش از این که وضعیت را در بر بگیرد، نخواهد بود.

بخشی از کار من و تیم من هر ماه فقط باقی می ماند از اضافه، تفریق و اصلاحات در کدهای مالیاتی. این کار گاهی اوقات می تواند بسیار پیچیده باشد، حتی برای متقاضیان مالیاتی، اما خوب است که یک گفتگوی آزاد با کارشناس مالیاتی خود داشته باشید تا به صورت دوره ای در هر گونه تغییرات احتمالی بررسی شود.

در حالی که SaaS در دنیای تجارت بیشتر درگیر می شود، نیاز به نگهداری بیشتر در تغییرات کاهش می یابد. اما هنوز هم باید با حسابدار یا حرفه ای مالیاتی خود چک کنید. شما نمیخواهید زمانی که یک قانون جدید به نمایش گذاشته می شود، از بین برود.

به طور کلی، شروع کننده ها نمی توانند شرکای حسابداری خود را در شرایط فعلی SaaS غافلگیر کنند. همانطور که کسب و کار و مقررات هر دو گسترش و توسعه، شما نیاز به درک مسئولیت خود را. برای گرفتن اشتباهات خود، آن را به حسابرسان دولتی نگذارید.

source

دیگر مقالات مفید سایت نوین ارقام:

کاربرد مایکروسافت اکسس در حسابداری

پنج ویژگی یک نرم افزار حسابداری موفق

چهار گزینه وام برای تضمین بدهی برای اعتبار

خدمات مشاوره مالی حسابداری مالی

برای مشاهده سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار  اینجا کلیک کنید.

اطلاعات تماس :


ایمیل: info@novinacc.com

تلفن ثابت : ۵۵۴۳۴۱۸۰ – ۵۵۴۳۴۱۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۸۴۳۲۷۷۳

آدرس : تهران، نبش اتوبان نواب، خیابان محبوب مجاز شرقی، پلاک 261، طبقه اول، واحد 5

سایر مقالات موسسه نوین ارقام ماندگار تراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *